VÝRAZNÁ SLEVA ! Prodej, Rodinného domu - podlahová plocha 305m2 + terasa 41m2, pozemek 701m ²- Komořany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
305 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Komořany 683 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
15600000 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné bydlení ve velkoryse řešené novostavbě RD nedaleko Brna?
Nechcete bydlet v typizovaném domě, ale v nemovitosti, která byla navržena architektem, aby splňovala ty nejvyšší nároky jak pro využití prostoru, tak pro jeho účelovost a zároveň působila vzdušným a horním dojmem?
Mám tu ojedinělou nabídku přesně pro Vás.

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji luxusní novostavbu RD, nacházející se 15 minut jízdy od Brna, v obci Komořany u Rousínova. Dům se nachází na pozemku o rozloze 701m2. V budoucnu existuje možnost přikoupení pozemku, který se nachází za domem.
Nemovitost je velkoryse a zároveň velmi prakticky a funkčně řešena.
Na zádveří, do kterého je i vstup z prostorné dvojgaráže, navazuje centrální chodba, propojující veškeré místnosti nacházející se v 1NP a které dominuje esteticky velmi zdařilé schodiště do 2NP.
Celá nemovitost je pojata v moderním a nadčasovém stylu a zcela určitě splňuje požadavky současného moderního bydlení.
V 1NP se nachází prostorná obývací část s krbem, jejíž součástí je kuchyňská linka, na kterou navazuje nenápadně řešený prostor komory. Z obývací části vstoupíte na prostornou terasu.
Na stejném podlaží dále naleznete pracovnu/pokoj pro hosty, který je orientován do ulice, samostatnou toaletu, 2 šatny, technickou místnost a prostornou koupelnu, která je propojena s prostorem ložnice. Tato je orientována do zahrady.
Po schodišti vystoupáte do 2NP, kde jsou umístěny 3 prostorné pokoje, samostatná toaleta, velkoryse řešená koupena a šatna. / kompletní půdorysy nemovitosti jsou součástí přiložené fotodokumentace/.
Na tomto podlaží je velkou výhodou přítomnost klimatizace.

RD je řešen jako samostatně stojící. Krom zmiňovaného pozemku o rozloze 701m2, je před domem příjezdová cesta s možností parkování o výměře cca 200m2, která je v majetku obce, nicméně slouží k potřebám majitele komunikované nemovitosti.
Nemovitost byla úspěšné zkolaudována v roce 2022.
Dům je kompletně zateplen, je opatřen předvokenními roletami a ve všech místnostech je plynové podlahové vytápění.
Na zahradě i před domem je rozveden závlahový systém. Velkou výhodou je přítomnost vlastní studny, která byla vybudována pro účely zalévání.

Obec Komořany se nachází cca 15 minut jízdy od Brna a osm minut od Vyškova. V současné době zde žije 743 obyvatel.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, ideální je i dostupnost k veškerým dopravním uzlům.
Měsíční náklady na provoz domu jsou pouze 4.000Kč/měsíc.

Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka osloví a již nyní se tím na setkání s Vámi během prohlídek nabízené nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

9462

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.