Uzavřená hrubá stavba rodinného domu 4kk v Ostrovačicích u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
155 m²
Zastavěná plocha
98 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
rozestavěná nemovitost
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Ostrovačice 664 81
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
7790000 Kč
za nemovitost

Čtěte pozorně - jedná se o nabídku uzavřené hrubé stavby, tedy dům je zvenku hotový (střecha, fasáda, dveře, okna atd), ale uvnitř je to stále hrubá stavba, kde si sami doděláte rozvody, podlahy, omítky, obklady dle vlastní představy. Hotové domy máme také v nabídce, v této velikosti od 11.690.000 Kč, proklikněte si náš profil a naleznete je.

Pokud cítíte, že je na čase se přestěhovat do vlastního domu se zahradou, budete pravděpodobně hledat bezpečné místo se skvělou dostupností do Brna, s možnostmi zábavy pro Vaše děti, ale i s dispozicí škol a obchodů. To vše naleznete v našich novostavbách v Ostrovačicích u Brna.

Proč bydlet právě tady?

Jedná se o žádanou lokalitu v blízkosti Brna - v okolí je příroda, dětská hřiště, školka, škola, potraviny a veškerá další občanská vybavenost -> nemusíte tedy za vším jezdit do Brna.

Dále Vás osloví moderní dizajn, praktické úložné prostory, prostorné pokoje -> praktičnost pro každodenní život.

A v neposlední řadě je to zajímavé jako nově vznikající komunita mladých rodin s dětmi -> bydlení příjemné jak pro Vás, tak pro Vaše ratolesti.

Dispozičně se pak jedná o nepodsklepený řadový rodinný dům s dispozicí 4+kk o dvou nadzemních podlažích. První podlaží je rozděleno na zádveří, chodbu, obývací pokoj s kuchyní, prádelnu, technickou místnost, sklad domácích potřeb pod schodištěm a WC. Ve druhém podlaží se nachází tři ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.

Projekt je umístěn v slepé ulici mimo hlavní tah městysu. Děti tak můžete s klidným svědomím nechat si hrát v okolí. A že je i kde - v těsné blízkosti tečou malé potůčky (díky nimž můžete získat i vydatné studny na vlastním pozemku), cyklostezka, ale ve vzdálenosti 100 metrů i krásný obecný komplex hřišť - fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště. Dále pak prolézačky, pískoviště, lezecká zeď pro děti a další. V blízkosti je školka, škola, potraviny i zastávka autobusu do Brna. V širším okolí hospody, obchody, matrika, veškerá občanská vybavenost. Jednoduše vše pro poklidný život, tak abyste nemuseli pro celou rodinu dělat taxikáře.

Nejlevnější domy Vám přinášíme za 7.790.000 Kč (týká se domů C3 a C4) jako uzavřené hrubé stavby nebo za 11.690.000 Kč při koupi domu na klíč.

Hrubé stavby již stojí a dokončují se venkovní prvky - ozvěte se a rádi Vám vše ukážeme na místě.

Máte zájem o bližší informace?

10764

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.