Pronájem, komerční prostory, 134,03 m2 - Brno - Trnitá

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
134 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Jiné
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Opuštěná
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
49000 Kč
za měsíc

Pronájem nových obchodních prostor s výlohami o výměře 134,03 m2, v přízemí právě dokončeného objektu v sousedství galerie Vaňkovka. Prostory jsou finálně nedokončeny, a proto jsou vysoce variabilně využitelné. Díky prostředí a prestižní adrese jsou velmi atraktivní. Budova je PENB B, tedy velmi úsporná. Vytápění tepelnými čerpadly zaručuje příznivé náklady. Lokalita je exkluzivní svou dostupností do centra města, dosahem MHD a výjezdu z města na D1 i D2. Budoucí bulvár, na který již bylo vydáno platné územní rozhodnutí, jehož je součástí předmětná budova a do kterého jsou tyto prostory orientovány, bude hlavní spojnicí nového nádraží s centrem města. Padesát metrů široký bulvár bude lemován domy s obchody a službami v přízemí, bude mít široké chodníky se stromořadími a jeho nedílnou součástí bude tramvajová, motorová a cyklo doprava. Prostory jsou k dispozici po dohodě a díky nedokončenému stavu jsou vysoce variabilní. Je zde i dostupnost vzduchotechniky a klimatizace v kapacitě požadované pro gastro provoz.

Možnost pronájmu parkovacího místa za 3.000,-Kč/měs.

K dispozici - dohodou.

Máte zájem o bližší informace?

10612

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.