Prodej, zděná chata se zahradou, studnou, elektřinou, CPP 364 m2, Olomučany okr. Blansko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
25 m²
Zastavěná plocha
16 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Olomučany 679 03
Česko

Okres
Blansko
Cena
1800000 Kč
za nemovitost

Máte rádi přírodu, potřebujete načerpat energii a odpočinout si od městského ruchu? Potom vás bude určitě zajímat nabídka zděné chaty se zahradou v Olomučanech kousek od města Blanska.

Celková plocha prodávaných parcel činí 364 m2. Zděná chata s č.ev. o zastavěné ploše 16 m2 se nachází v těsné blízkosti rekreační části obce Olomučany a byla postavena kolem roku 1980.
Chata prošla v minulém roce částečnou renovací, která zahrnovala - podlahy, obložení komínu, podkrovní spaní, opravu balkonu, natření oken a dveří, v obytné místnosti nový rozvod elektřiny.

Mírně svažitá zahrada o ploše 348 m2 je oplocena a nachází se na ní studna s užitkovou vodou a ve vrchní části skleník.

A pokud máte rádi romantiku, potom se můžete těšit na nádherné východy slunce.

U chaty určitě oceníte:
- Dojezd autem až k pozemku
- Zavedenou elektřinu
- Vrtanou studnu
- Rozvod vody v suterénu
- Splachovací WC

Vytápění je možné řešit kamny na tuhá paliva.

Olomučany leží kousek od města Blanska, obklopené přírodou s možností procházek do pěkné přírody Moravského krasu. Ke koupání lze využít místní rybník.

Velkou výhodou je nejen blízkost města Blanska ale i dobrá dostupnost do Brna.
Uvedená cena neobsahuje odměnu makléře.

Pokud chcete být připravení a relaxovat v letošní zahrádkářské, chatařské sezoně již na vlastním, tak mi neváhejte zavolat nebo napsat. Těším se na vás na prohlídce.

Máte zájem o bližší informace?

11307

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.