Prodej, vinice, zahrada, les - 3285 m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
3285 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zemědělská půda
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Lednice 0
Česko

Okres
Břeclav
Cena
795000 Kč
za nemovitost

Nabízíme vám detailní popis pozoruhodné nemovitosti, která se nachází ve městě Charvatská Nová Ves, nedaleko historické památky Apollo. Tato nemovitost nabízí rozlohu a přírodní různorodost, která je zvlášť unikátní. Vinice se zahradou, lesem a možností rekreační zástavby do 80m2 všech staveb. Celková výměra pozemku 3 285 m2.
Jedná se parcely 1800, 1801, 1803/1, 1941/113

Tato nádherná nemovitost se skládá z několika důležitých složek: **Vinice:** Rozsáhlá vinice zaujímá značnou část pozemku a poskytuje vám možnost pěstování vlastních vinných hroznů. Tato vinice přináší nejen estetickou hodnotu, ale také potenciál vytvořit si vlastní víno s osobitým charakterem.
**Zahrada** spojená s touto nemovitostí je nezbytnou součástí tohoto úchvatného místa.
**Les:** Lesní porost dodává nemovitosti divoký a autentický ráz. Je vhodný pro procházky, rekreační aktivity a spojení s přírodou nedalekého Mlýnského rybníka.

Doporučujeme prohlídku

Doplňující informace k nabízeným pozemků.
Na parcele lesního porostu bylo neoprávněně navežena suť, vykácena část lesa a uměle vytvořena polní (lesní) cesta.
Vše bylo nahlášeno příslušným orgánům a je to v řešení.

https://www.realitan.cz/prodej-sady-a-vinice-lednice-okres-breclav-prod…

Máte zájem o bližší informace?

9785

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.