Prodej, vinice, zahrada, les - 3285 m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
3285 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zemědělská půda
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Lednice 0
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za nemovitost

Nabízíme vám detailní popis pozoruhodné nemovitosti, která se nachází ve městě Charvatská Nová Ves, nedaleko historické památky Apollo. Tato nemovitost nabízí rozlohu a přírodní různorodost, která je zvlášť unikátní. Vinice se zahradou, lesem a možností rekreační zástavby do 80m2 všech staveb. Celková výměra pozemku 3 285 m2.
Jedná se parcely 1800, 1801, 1803/1, 1941/113

Tato nádherná nemovitost se skládá z několika důležitých složek: **Vinice:** Rozsáhlá vinice zaujímá značnou část pozemku a poskytuje vám možnost pěstování vlastních vinných hroznů. Tato vinice přináší nejen estetickou hodnotu, ale také potenciál vytvořit si vlastní víno s osobitým charakterem.
**Zahrada** spojená s touto nemovitostí je nezbytnou součástí tohoto úchvatného místa.
**Les:** Lesní porost dodává nemovitosti divoký a autentický ráz. Je vhodný pro procházky, rekreační aktivity a spojení s přírodou nedalekého Mlýnského rybníka.

Doporučujeme prohlídku

Doplňující informace k nabízeným pozemků.
Na parcele lesního porostu bylo neoprávněně navežena suť, vykácena část lesa a uměle vytvořena polní (lesní) cesta.
Vše bylo nahlášeno příslušným orgánům a je to v řešení.

Máte zájem o bližší informace?

9785

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.