Prodej skladové a výrobní haly, 2 171 m2 - Brno

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
montovaná
Obytná plocha
2171 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kaštanová 435/127
Brno 620 00
Česko

Městská část
Brno-Tuřany
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej výrobně skladové haly vč. kancelářského zázemí. Hala se nachází na ul. Kaštanová na strategickém místě u křížení dálnic D1 a D2 s výbornou dopravní obslužností.
Hala prošla renovací v roce 2017 a je zateplena stříkanou pěnou tl. 200 mm.

Pozemek: 2204 m2 (součástí prodeje je 5 parkovacích stání s možností dokoupení dalších ploch)
Celková užitná plocha haly: 2171 m2 z toho činní:
- 1408 m2 výrobní plochy
- 216 m2 sklady
- 320 m2 kanceláře/obchod
- 227 m2 zázemí

Ve výrobní části jsou osazeny dva pojízdné jeřáby, každý o nosnosti 5000 kg. Ve skladové části je pojízdný jeřáb s nosností 2500 kg. Světlá výška haly ve výrobní části činní 7,6 m.

Vytápění je řešeno plynovými topidly zn. Robur.
Zásobování je možné kamionovou dopravou.

Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace
Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte zástupce realitní společnosti

Máte zájem o bližší informace?

11776

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.