Prodej rodinného domu, ul. Cukrovarská, Zastávka, Brno-venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
220 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Cukrovarská
Zastávka 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
9500000 Kč
za nemovitost

V zastoupení majitele nabízím prodej rodinného domu v atraktivní lokalitě Zastávka, okres Brno-venkov s příjemnou dojezdovou vzdáleností do města Brna.
Dům o dispozici 7+2 s garáží, vjezdem do zahrady, kde se v zadní části nachází garáž, dílna se zastavěným prostorem 125m2.
Jedná se o zděný, patrový dům s rovnou střechou o užitné ploše 220 m2. Celková plocha rovinatého, udržovaného pozemku činí 926 m2.
Stav domu je před rekonstrukcí, nutná částečná oprava střechy.

Dům s velkým potenciálem. Takto jednoduše lze tento dům definovat, představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost s možností přetvoření dle vlastních představ, potřeb a snů.
Velkým bonusem je i již zmiňovaná prostorná garáž, kterou lze využít jak k podnikání tak i k přestavbě pro bydlení.

Dispozice domu 1.NP: garáž 14,21m2 , vstupní chodba 5,26 m2, schodiště do přízemního patra 3,05 m2, spíž, samostatné wc, koupelna s vanou, kuchyň s jídelním koutem 15,70 m2, obývací pokoj 37,72 m2 s balkonem a krásným výhledem do zahrady, dvě ložnice 15,90 m2, 13 m2.
Dispozice přízemí domu: hala 19 m2 s krbem a přímým vstupem na zahradu, pokoj 22,4 m2, kuchyň 9,56 m2 navazující pokoj 21m2, chodba 7 m2, prádelna 7,92 m2, kotelna 7,63 m2, koupelna, samostatná toaleta.

Nemovitost je napojena na inženýrské sítě - elektřinu, plyn, veřejný vodovod, odpad sveden do septiku.
K vytápění domu slouží plynový kotel. Okna v domě jsou dřevěná a plastová.

Na zahradě je vybudován zapuštěný bazén, který není v současné době využíván. Prostorná, slunná zahrada nabízí dostatek místa pro pergolu s posezením a případnou realizaci, relaxační zóny, dětského hřiště a pod.

Obec Zastávka nabízí veškerou občanskou vybavenost (základní škola a mateřská škola T.G. Masaryka, gymnázium T.G. Masaryka, základní uměleckou školu, dům zdraví, pošta a jiné).

Obec Zastávka leží na železniční trati Brno – Jihlava , osobními vlaky je s Brnem spojena v hodinovém taktu. Železniční stanice nese název Zastávka u Brna. Vedle nádražní budovy se nachází přestupní terminál integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje s parkovištěm pro osobní automobily.
V obci je víceúčelové sportoviště, obecní knihovna s možností bezplatného přístupu k internetu.

S financováním nemovitosti vám rádi pomůžeme. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat, ráda vás domem provedu.
Energetický štítek bude dodán. V současné době se řeší zápis staveb do KN.

Máte zájem o bližší informace?

11571

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.