Prodej rodinného domu 168 m2, pozemek 757 m2 - Želešice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
168 m²
Zastavěná plocha
137 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

24. dubna 274
Želešice 664 43
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
13647100 Kč
za nemovitost

Jste nároční a hledáte dům snů, který si dotvoříte dle představ? Je pro Vás důležitá kvalita stavby, klidné sousedství, velký pozemek? Oceníte možnost parkování více automobilů na pozemku a v garáži? Máte rádi výhledy do okolí a těsnou blízkost přírody? Pak čtěte dále.

V nabídce máme prodej exkluzivního rodinného domu v obci Želešice, které se nacházejí v těsné blízkosti Brna s výbornou dopravní dostupností (12 minut do Vaňkovky). Dům s dispozicí 4+kk (168 m2) se nachází na konci Želešic (výjezd na Hajany), umístění na kopci s nově vybudovanou komunikací a s přímým vstupem do okolní přírody. Jedná se o projekt o 10 rodinných domech řešených tak, aby měl každý z budoucích obyvatel soukromí a výhled.

Samotná zahrada, přístupná z domu, terasy či z ulice o velikosti 620 m2 nabízí široké spektrum využití.

Dispozice: zádveří (4 m2), vstupní hala s přímým výstupem na zahradu (8,2 m2), garáž s možností dobíjení elektroautomobilu (25,1 m2).
Ob. pokoj s kuchyní (59,5 m2), tech. místnost (5 m2), WC (1,4 m2).
2.NP: chodba (8,8 m2), koupelna (5,2 m2), WC (1,9 m2), ložnice (16,5 m2 a 13,7 m2 a 13,1 m2), šatna (3 m2).

Další výhodou umístění samotného je minimální provoz na ulici (pouze obyvatelé domů), jelikož se jedná o slepou ulici bez dalších staveb. Co se dětí týče, do základní školy je to pouze po chodníku a cesta nezabere více, než 5 minut.

V blízkosti je nákupní centrum Olympia, v obci samotné obchody, školka, škola a veškerá občanská vybavenost.

Tento projekt může nabídnout i další možnosti cen a stádia dokončení viz. https://rodinnedomyzelesice.cz.

Videoprohlídka zde: https://www.youtube.com/watch?v=pw4KNnhuvkA

Veškeré info v RK, doporučuji prohlídku.

Máte zájem o bližší informace?

11682

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.