Prodej rodinného domu, 153 m2, obec Šatov u Znojma

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
197 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Šatov 671 22
Česko

Okres
Znojmo
Cena
5700000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu v obci Šatov u Znojma.

Jedná se o objekt o dvou nadzemích podlaží, s částečným podsklepením, které slouží jako technické a skladové zázemí domu. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která se týkala elektrických rozvodů v domě, systému vytápění a celé obálky budovy (okna, dveře, střecha, zateplení a fasáda).

Po vstupu do domu vás čeká podlouhlá chodba, ze které je přístup do všech místností prvního podlaží. Obývacího pokoje a ložnice umístěné na sever, do kuchyně s jídelnou a vstupem na zahradu, orientovanou na jih, a dále do velké koupelny, WC a je zde také schodiště do suterénu.

V horním patře domu najdete druhou koupelnu a 4 obytné místnosti. Pouze jedna z nich je průchozí, může sloužit a jako klidná pracovna, či jako velkorysá šatna.

Kompletně v celém domě, včetně přípravy pro zahradu, je rekonstruováno elektrické vedení. Původní topení z plynového kotle do radiátorů bylo nahrazeno moderními tepelnými čerpadly, které jsou dimezované na topení v zimě i chlazení v létě. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Tloušťka zateplení svislých konstrukcí činí 160 mm, střechy 200 mm.

Dům je umístěn na pozemku o výměře 689m2, za domem je velmi pěkná zahrada s dostatkem soukromí, orientována na jih. Kolem domu je možné projet na pozemek s technikou či osobním autem.

Do domu je přiveden internet, obecní vodovod i kanalizace, plyn.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Více informací včetně 3D prohlídky také na webu ondrejjilek cz

Máte zájem o bližší informace?

9320

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.