Prodej rodinného domu, 153 m2, obec Šatov u Znojma

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
197 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Šatov 671 22
Česko

Okres
Znojmo
Cena
6690000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu v obci Šatov u Znojma.

Jedná se o objekt o dvou nadzemích podlaží, s částečným podsklepením, které slouží jako technické a skladové zázemí domu. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která se týkala elektrických rozvodů v domě, systému vytápění a celé obálky budovy (okna, dveře, střecha, zateplení a fasáda).

Po vstupu do domu vás čeká podlouhlá chodba, ze které je přístup do všech místností prvního podlaží. Obývacího pokoje a ložnice umístěné na sever, do kuchyně s jídelnou a vstupem na zahradu, orientovanou na jih, a dále do velké koupelny, WC a je zde také schodiště do suterénu.

V horním patře domu najdete druhou koupelnu a 4 obytné místnosti. Pouze jedna z nich je průchozí, může sloužit a jako klidná pracovna, či jako velkorysá šatna.

Kompletně v celém domě, včetně přípravy pro zahradu, je rekonstruováno elektrické vedení. Původní topení z plynového kotle do radiátorů bylo nahrazeno moderními tepelnými čerpadly, které jsou dimezované na topení v zimě i chlazení v létě. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Tloušťka zateplení svislých konstrukcí činí 160 mm, střechy 200 mm.

Dům je umístěn na pozemku o výměře 689m2, za domem je velmi pěkná zahrada s dostatkem soukromí, orientována na jih. Kolem domu je možné projet na pozemek s technikou či osobním autem.

Do domu je přiveden internet, obecní vodovod i kanalizace, plyn.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Více informací včetně 3D prohlídky také na webu ondrejjilek cz

Máte zájem o bližší informace?

9320

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.