Prodej rodinného domu 138 m2 - Kučerov, okr. Vyškov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
138 m²
Zastavěná plocha
94 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
E – nehospodárná
Adresa

Kučerov 682 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
8100000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej pěkný cihlový rodinný dům 5+1 v obci Kučerov. Celková plocha pozemku je 804 m2. Dům je postaven v boční klidné ulici.
Na přední části pozemku je brána s vjezdem na pozemek pro parkování více aut. Zadní strana pozemku je využívaná jako zahrada s možností odpočinku a posezení s možností grilování. Pro děti je zde pískoviště a skluzavka.
Do domu se vchází předsíňkou, ve které je umístěný kotel s výměníkem na tuhá paliva, je zde vstup do technické koupelny, kde je umístěný el. bojler na ohřev teplé vody a zařízení na fotovoltaický ohřev teplé vody. Dále je z předsíňky přístup do pokoje 10 m2 s okny s výhledem na travnatou plochu před domem se skalkou. Z předsíňky se vchází do obývacího pokoje 20,10 m2, který je propojený s kuchyňským koutem 7,95 m2.
Kuchyňská část je vybavena moderní kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči a je zde jídelní kout, kde je umístěný stůl a židle.
Z obývacího pokoje je vstup na zahradu a z chodbičky je vchod do komory na uložení potravin 2,6 m2. Po schodišti se vchází do 2. N.P., kde jsou tři prostorné pokoje, koupelna, která je vybavena vanou, toaletní skřínkou s umyvadlem a topným žebříkem a je zde samostatné WC. Dva pokoje mají balkon, který je orientovaný do zahrady. U ložnice je prostor na šatnu.
V domě je ústřední topení, které je možno napojit na vytápění el. kotlem anebo využívat kotel na tuhá paliva, který je umístěný v předsíňce, kde je přístup přímo ze dvorku. Ohřev teplé vody zajišťují sluneční kolektory.
Dům je napojený na obecní vodu a má jímku na vyvážení. V Kučerově bude řešena kanalizace, v současné době je výstavba v projektové fázi.
V přední části pozemku je umístěn zahradní domek, malá dílna a posezení.
Zadní část zahrady je zatravněná a je zde umístěno posezení se slunečníkem, kde je prostor na grilování.
Na komunikaci před domem se napojuje Cukrovarská cyklostezka, která vede příjemnou vyjížďkou do Vyškova. V obci je MŠ, pošta, restaurace, sportovní hřiště.
Díky své výhodné poloze je Kučerov dobře dostupný jak autem (do 30 min v centru Brna), tak i autobusovou dopravou. Vzdálenost od domu k nájezdu na dálnici je 6 km.
Doporučujeme prohlídku této pěkné nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

11877

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.