Prodej, rodinné domy 4+kk, Kučerov 520 m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
montovaná
Obytná plocha
124 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Kučerov 682 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
7450000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji novostavbu se zahradou v obci Kučerov, která bude k dispozici během prázdnin.
Jedná se o samostatně stojící dům s krásným výhledem do okolí. Novostavba bude zkolaudovaná a vy nemusíte nic řešit a můžete se nastěhovat.

Tento dům disponuje třemi samostatnými pokoji, čtvrtý pokoj je s výhledem na zahradu a s prostorným kuchyňským koutem. V nemovitosti je dále koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou. Další samostatná toaleta a jako poslední místností v tomto domě je technická místnost s bojlerem a technickým zázemím pro celý dům. Dekory v domě jsou kombinací bílé a dřeva. Na podlahách bude položena vinylová podlaha.
Zastavěná plocha je 124 m2.
Plocha pozemku je 520 m2.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě kromě plynu. Vytápění je řešeno přes teplovodní podlahové topení napojené na tepelné čerpadlo Protherm. Navíc se umístili do každé místnosti provětrávací stěnové štěrbiny - kvůli řízenému větrání. V domě bude udělaná i příprava na klimatizaci a příprava na venkovní rolety či žaluzie. Další výhodou je i částečně pochozí půda, která zajišťuje další úložný prostor v domě. U domu bude vystavěna opěrná zeď s drátěným plotem kvůli sklonu terénu. Zpevněné plochy kolem domu budou vysypány štěrkem. V celém domě je nachystaný rozvod na zabezpečovací systém, kamery a internet. Na domě bude také hromosvod.
Doporučujeme prohlídku, abyste si na léto připravili dům přesně podle svých představ. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

11475

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.