Prodej, Rodinné domy, 295m2 - Černá Hora

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
295 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

nám. Míru
Černá Hora 679 21
Česko

Okres
Blansko
Cena
6790400 Kč
za nemovitost

Exklusivně Vám nabízím velký rodinný dům v samotném srdci Černé Hory. Jedinečná poloha domu naskýtá maximální klid s veškerou občanskou vybaveností s perfektním umístěním na ulici nám. Míru. Dům je velmi prostorný, s neuvěřitelnými 295 m2 užitné plochy a prostornou zahradou se do něj vleze každá rodina.

Dispozičně je dům rozdělen na:
2 komerční prostory v přízemí s možností 2 garáží
prostorné 1. NP, kde bylo uvažováno rozdělení prostoru na 2 bytové jednotky o velikosti (2+1 o výměře 80 m2 a 2+1 o výměře 63 m2)
podkroví s dispozicí 2+kk nebo 2+1 o výměře přibližně 65 m2.

Černá Hora poskytuje venkovský ráz s výborným dojezdem do Brna, Boskovic i Blanska.
V případě více vážných zájemců si majitel vyhrazuje vybrat kupce dle vlastních kritérií.
V případě dotazů a zájmu o prohlídku Vám budu velmi rád k dispozici, Jan Bartošík.

Máte zájem o bližší informace?

10380

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.