Prodej, Rodinné domy, 119 m2 - Hostěradice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
119 m²
Zastavěná plocha
467 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hostěradice 671 71
Česko

Okres
Znojmo
Cena
5790000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej samostatně stojící rodinný cihlový dům 4+kk (119 m2), který byl postaven v roce 1978. Velikost celé parcely na prodej činí impozantních 1.436 m2, což vám poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení a různé aktivity. Zastavěná plocha domu, nádvoří a hospodářského stavení – 467 m2.

V roce 2010 proběhla částečná rekonstrukce, během níž byla provedena výměna oken za plastová dvojskla a provedeno zateplení polystyrenem o tloušťce 10 cm, což přispívá k energetické úspornosti. Dům se nachází v dobrém stavu. K dispozici je garáž s dílnou (15,30 m2 a 8,10 m2) a velkou výhodou je možnost vjezdu na zahradu.

Dům je rozložen na dvě nadzemní patra a suterén/sklep. V 1.NP naleznete garáž a dílnu, která není započítaná v podlahové ploše, ve 2.NP terasu (37,40 m2) s krásným výhledem na zahradu. Na zté je umístěn bazén, který vám poskytne osvěžení během teplých letních dní.
Velikost pokojů: ob. pokoj (16,20 m2), kuchyně (7,20 m2), ložnice (16,80 m2, 16,20 m2, 11,88 m2). K dispozici je koupelna jak v 1.NP, tak i ve 2.NP.

Dům se nachází v obci Hostěradice, která spadá pod okres Znojmo. Tato lokalita nabízí klidné a příjemné bydlení v blízkosti přírody. Díky studni a obecnímu vodovodu máte zajištěný dostatek vody pro domácnost. Hostěradice jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají spojení venkovského prostředí s pohodlným bydlením v rodinném domě s velkou zahradou v obci s občanskou vybaveností. Blízkost okresního města Znojmo přináší ještě více možností. Zde najdete širší výběr služeb, obchodů, restaurací a kulturního vyžití.

Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9663

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.