Prodej, Rodinné domy, 119 m2 - Hostěradice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
119 m²
Zastavěná plocha
467 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hostěradice 671 71
Česko

Okres
Znojmo
Cena
4490000 Kč
za nemovitost

Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce. Na prodej nabízíme samostatně stojící rodinný cihlový dům 4+kk (119 m2), který byl postaven v roce 1978. Velikost celé parcely na prodej činí impozantních 1.436 m2, což vám poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení a různé aktivity. Zastavěná plocha domu, nádvoří a hospodářského stavení – 467 m2.

V roce 2010 proběhla částečná rekonstrukce, během níž byla provedena výměna oken za plastová dvojskla a provedeno zateplení polystyrenem o tloušťce 10 cm, což přispívá k energetické úspornosti. Dům se nachází v dobrém stavu. K dispozici je garáž s dílnou (15,30 m2 a 8,10 m2) a velkou výhodou je možnost vjezdu na zahradu.

Dům je rozložen na dvě nadzemní patra a suterén/sklep. V 1.NP naleznete garáž a dílnu, která není započítaná v podlahové ploše, ve 2.NP terasu (37,40 m2) s krásným výhledem na zahradu. Na zté je umístěn bazén, který vám poskytne osvěžení během teplých letních dní.
Velikost pokojů: ob. pokoj (16,20 m2), kuchyně (7,20 m2), ložnice (16,80 m2, 16,20 m2, 11,88 m2). K dispozici je koupelna jak v 1.NP, tak i ve 2.NP.

Dům se nachází v obci Hostěradice, která spadá pod okres Znojmo. Tato lokalita nabízí klidné a příjemné bydlení v blízkosti přírody. Díky studni a obecnímu vodovodu máte zajištěný dostatek vody pro domácnost. Hostěradice jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají spojení venkovského prostředí s pohodlným bydlením v rodinném domě s velkou zahradou v obci s občanskou vybaveností. Blízkost okresního města Znojmo přináší ještě více možností. Zde najdete širší výběr služeb, obchodů, restaurací a kulturního vyžití.

Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9663

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.