Prodej rekreačního pozemku u letiště, 1 202 m2, obec Břeclav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1202 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Břeclav 0
Česko

Okres
Břeclav
Cena
1290000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji rekreační pozemek o velikosti 1 202 m2, s možností postavit rekreační chatu o ploše 80 m2 zastavěné plochy, v oblíbené zahrádkářské lokalitě u letiště v Břeclavi.

Pozemek o přibližných rozměrech 150 × 8 m se nachází v lokalitě D zahrádkářské kolonie. Z jedné strany je oplocen, vybudování zbývajícího oplocení již bude v režii nového majitele. Rekreační objekt, který je možné na pozemku vybudovat, je omezen zastavěnou plochou 80 m2. Na vizualizacích je vidět možná výstavba chaty.

K dispozici je na pozemku elektrická přípojka, voda z vlastní studny, odpad k nové chatě bude řešen domácí čističkou či jímkou.

Přístupová cesta je sice úzká, polozpevněná, avšak sjízdná obvyklým osobním automobilem v průběhu celého roku. V sousedství jsou také chaty k celoročnímu bydlení. Na pozemku je také 5G signál pro vysokorychlostní internet.

Zaujal Vás pozemek? Chcete si vyzkoušet, zda je toto exkluzivní místo vzdálené jen pár minut od Ladné i Břeclavi právě pro Vás?

Neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9985

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.