PRODEJ PROJEKTU SE STAVEBNÍM POVOLENÍM - 24 BYTOVÝCH JEDNOTEK

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
6000 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Jiné
Adresa

Přítluky 0
Česko

Okres
Břeclav
Cena
26000000 Kč
za nemovitost

Investiční příležitost prodeje projektu s vydaným stavebním povolením na 24 bytových jednotek umístěných v 9 rodinných domech v úžasné lokalitě, v obci Přítluky.

O lokalitě:
Přítluky se nachází v malebné oblasti jižní Moravy, známé pro své vinice a přírodní krásy.
Blízkost vinařských oblastí, cyklostezky, turistické trasy a možnost rybaření nebo vodních sportů na nedalekých nádržích Nové Mlýny dávají této malebné obci turisticky velký potenciál. Zároveň nabízí blízkost k hlavním silničním tahům, což usnadňuje dojezd do Brna a dalších měst v regionu.

O projektu:
Jsou zde navrženy 3x3 rodinné domy, které obsahují dohromady 24 bytových jednotek s celkovou prodejní plochou 1467 m2 bytů + 485 m2 teras (12x2+kk, 6x3+kk a 6x4+kk) a 26 venkovních parkovacích stání. Jednotky v přízemí mají vždy vlastní zahradu, což zvyšuje výrazně jejich atraktivitu. Všechny jednotky jsou velmi dobře dispozičně řešené s optimální velikostí plochy. Prodej se stavebním povolením.

Předpokládané náklady na výstavbu jsou 61.500.000,- Kč bez DPH, předpokládaný rozprodej jednotek 115.000.000,- Kč. Předpokládaný výnos je tedy 27.500.000,- Kč.

V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit.

Máte zájem o bližší informace?

11772

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.