Prodej, Pozemky pro bydlení, 886m2 - Kyjov - Bohuslavice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
886 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Kyjov 696 55
Česko

Okres
Hodonín
Cena
2550000 Kč
za nemovitost

V exkluzivní nabídce máme stavební pozemek v obci Bohuslavice u Kyjova. Tento pozemek o rozloze 886m2 je ideální pro stavbu vašeho vysněného domova. Jeho výhodou je vynikající poloha s přístupem ke všem inženýrským sítím.
Pozemek se nachází v klidné oblasti, která vám poskytne soukromí a klidné bydlení. S rozměry pozemku 886m2 budete mít dostatek prostoru pro realizaci svých stavebních plánů. Pozemek p.č. 105/3 vznikne po rozdělení pozemku p.č. 105, probíhá zápis na KÚ. Pozemek leží v zastavěném území v ploše SO – bydlení smíšené obytné, nutno respektovat výškovou hladinu zástavby – maximálně 2 nadzemní podlaží. Obec Bohuslavice se nachází 5km od města Kyjova, výhodné spojení vlakem i autobusem, v obci mateřská i základní škola, fotbalové hřiště, přírodní koupací biotop, COOP. Možnost pěších túr a cyklo výletů do nádherné přírody Chřibů.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se vlastníkem tohoto stavebního pozemku, pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a pomůžeme vám s realizací vašeho stavebního projektu.

Máte zájem o bližší informace?

8818

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.