Prodej, Pozemky pro bydlení, 886m2 - Kyjov - Bohuslavice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
886 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Kyjov 696 55
Česko

Okres
Hodonín
Cena
2550000 Kč
za nemovitost

V exkluzivní nabídce máme stavební pozemek v obci Bohuslavice u Kyjova. Tento pozemek o rozloze 886m2 je ideální pro stavbu vašeho vysněného domova. Jeho výhodou je vynikající poloha s přístupem ke všem inženýrským sítím.
Pozemek se nachází v klidné oblasti, která vám poskytne soukromí a klidné bydlení. S rozměry pozemku 886m2 budete mít dostatek prostoru pro realizaci svých stavebních plánů. Pozemek p.č. 105/3 vznikne po rozdělení pozemku p.č. 105, probíhá zápis na KÚ. Pozemek leží v zastavěném území v ploše SO – bydlení smíšené obytné, nutno respektovat výškovou hladinu zástavby – maximálně 2 nadzemní podlaží. Obec Bohuslavice se nachází 5km od města Kyjova, výhodné spojení vlakem i autobusem, v obci mateřská i základní škola, fotbalové hřiště, přírodní koupací biotop, COOP. Možnost pěších túr a cyklo výletů do nádherné přírody Chřibů.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se vlastníkem tohoto stavebního pozemku, pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a pomůžeme vám s realizací vašeho stavebního projektu.

Máte zájem o bližší informace?

8818

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.