Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.203 m2 - Ořechov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1203 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Divadelní
Ořechov 664 44
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
7490000 Kč
za nemovitost

Toužíte po vlastním domově, který bude odrazem vašich snů? Máme pro vás ideální příležitost! Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek na ulici Divadelní, situovaný v poklidné a slunné části obce. Jeho nezměrný potenciál spočívá v jeho polohové strategii a blízkosti k důležitým místům.

S celkovou rozlohou 1.203 m2 poskytuje tato parcela dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů. Uliční šířka pozemku dosahuje 13 m, zatímco v zadní části pozemku čítá 22 m. To otevírá široké možnosti pro návrh a uskutečnění vašeho rodinného domu snů.

Představte si výhodu žít v klidné čtvrti, kde je zajištěn váš soukromý azyl, zároveň však budete mít veškerou potřebnou infrastrukturu na dosah ruky. Sportovní nadšenci ocení blízkost sportovišť, kde mohou vyžít svou energii, a pro ty, kdo hledají odpočinek, jsou k dispozici relaxační zóny. Pro rodiny s dětmi je v těsné blízkosti škola, což usnadní každodenní logistiku.

Další výhodou tohoto pozemku je jeho napojení na inženýrské sítě. Inženýrské sítě jsou dovedeny až na hranici pozemku, což usnadňuje a zrychluje celý stavební proces. Parcela číslo 237/1 je připravena pro výstavbu rodinného domu.

Ořechov u Brna je malebná obec nedaleko města Brna. Obklopená krásnou přírodou nabízí klidný životní styl s blízkostí městských výhod. S přátelskou komunitou a dostupnou infrastrukturou je ideálním místem pro odpočinek a pohodový život. Provize není zahrnuta v kupní ceně. Doporučuji.

Máte zájem o bližší informace?

9594

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.