Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.203 m2 - Ořechov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1203 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Divadelní
Ořechov 664 44
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
7490000 Kč
za nemovitost

Toužíte po vlastním domově, který bude odrazem vašich snů? Máme pro vás ideální příležitost! Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek na ulici Divadelní, situovaný v poklidné a slunné části obce. Jeho nezměrný potenciál spočívá v jeho polohové strategii a blízkosti k důležitým místům.

S celkovou rozlohou 1.203 m2 poskytuje tato parcela dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů. Uliční šířka pozemku dosahuje 13 m, zatímco v zadní části pozemku čítá 22 m. To otevírá široké možnosti pro návrh a uskutečnění vašeho rodinného domu snů.

Představte si výhodu žít v klidné čtvrti, kde je zajištěn váš soukromý azyl, zároveň však budete mít veškerou potřebnou infrastrukturu na dosah ruky. Sportovní nadšenci ocení blízkost sportovišť, kde mohou vyžít svou energii, a pro ty, kdo hledají odpočinek, jsou k dispozici relaxační zóny. Pro rodiny s dětmi je v těsné blízkosti škola, což usnadní každodenní logistiku.

Další výhodou tohoto pozemku je jeho napojení na inženýrské sítě. Inženýrské sítě jsou dovedeny až na hranici pozemku, což usnadňuje a zrychluje celý stavební proces. Parcela číslo 237/1 je připravena pro výstavbu rodinného domu.

Ořechov u Brna je malebná obec nedaleko města Brna. Obklopená krásnou přírodou nabízí klidný životní styl s blízkostí městských výhod. S přátelskou komunitou a dostupnou infrastrukturou je ideálním místem pro odpočinek a pohodový život. Provize není zahrnuta v kupní ceně. Doporučuji.

Máte zájem o bližší informace?

9594

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.