Prodej pozemku pro bydlení, 762 m2 - Dolní Dunajovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
762 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Nová 707
Dolní Dunajovice 691 85
Česko

Okres
Břeclav
Cena
2250000 Kč
za nemovitost

Pálava: Víno, Příroda a Váš Stavební Sen

Máme pro Vás nabídku, kterou nemůžete odmítnout! Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 762 m2 v malebné obci Dolní Dunajovice, která leží v srdci vinařského ráje na jižní Moravě. Tento pozemek je tou správnou volbou pro ty, kteří touží po vlastním domě ve vinohradnickém ráji.

Víno a Vinohrady:
Dolní Dunajovice je obklopeno nádhernými vinohrady, které tvoří neodmyslitelnou součást této oblasti. Není nic lepšího, než vychutnávat si víno vyrobené právě z těchto hroznů.

Příroda a Aktivity:
Dolní Dunajovice se nachází v těsné blízkosti národního parku Pálava, což znamená, že jste vždy kousek od přírodního ráje. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je to ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku a vodní sporty na nedalekých Nových mlýnech.

Lokalita a Infrastruktura:
Stavební pozemek má výjimečnou polohu s uliční šířkou 12 metrů vepředu a 15 metrů vzadu, což umožňuje realizaci Vašich stavebních snů. Elektrická přípojka je již zřízena, a vodovod a kanalizace jsou doslova na dosah ruky, nacházejí se na hranici pozemku. Pozemek parcela číslo 148/1 se nachází dle platného územního plánu v plochách označených jako 1-B = Plochy bydlení. Dle regulativ je možné stavět budovu o jednom nadzemním podlaží + obytném podkroví. Střecha objektu by měla být valbová. Maximální zastavitelnost pozemku i se zpevněnými plochami je 50 %. Odstupy od sousedních parcel jsou 2 metry. Na pozemku je možné postavit například bungalov o podlahové ploše 150 m2 a rozměrech budovy 7,5 metrů x 20 metrů.

Proč právě tady?
Vlastníte kousek ráje ve vinohradnické oblasti Moravy.
Snadná dostupnost k národnímu parku Pálava a Novým mlýnům.
Infrastruktura pro váš komfortní život je již připravena.
Možnost stavby vlastního domova podle vašich představ.

Vybavenost obce:
Školy, zdravotní péče, obchody a restaurace jsou k dispozici v obci.
Kulturní akce a sportovní aktivity jsou běžné.
Dobrá dopravní dostupnost k větším městům a regionům.

Nepropásněte tuto výjimečnou příležitost stát se součástí této malebné obce a využít všech výhod spojených s vinařským regionem a nádhernou přírodou Pálavy. Kontaktujte nás dnes a dejte svým stavebním plánům nový směr!

Máte zájem o bližší informace?

9734

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.