Prodej pozemku pro bydlení, 762 m2 - Dolní Dunajovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
762 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Nová 707
Dolní Dunajovice 691 85
Česko

Okres
Břeclav
Cena
2500000 Kč
za nemovitost

Pálava: Víno, Příroda a Váš Stavební Sen

Máme pro Vás nabídku, kterou nemůžete odmítnout! Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 762 m2 v malebné obci Dolní Dunajovice, která leží v srdci vinařského ráje na jižní Moravě. Tento pozemek je tou správnou volbou pro ty, kteří touží po vlastním domě ve vinohradnickém ráji.

Víno a Vinohrady:
Dolní Dunajovice je obklopeno nádhernými vinohrady, které tvoří neodmyslitelnou součást této oblasti. Není nic lepšího, než vychutnávat si víno vyrobené právě z těchto hroznů.

Příroda a Aktivity:
Dolní Dunajovice se nachází v těsné blízkosti národního parku Pálava, což znamená, že jste vždy kousek od přírodního ráje. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je to ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku a vodní sporty na nedalekých Nových mlýnech.

Lokalita a Infrastruktura:
Stavební pozemek má výjimečnou polohu s uliční šířkou 12 metrů vepředu a 15 metrů vzadu, což umožňuje realizaci Vašich stavebních snů. Elektrická přípojka je již zřízena, a vodovod a kanalizace jsou doslova na dosah ruky, nacházejí se na hranici pozemku. Pozemek parcela číslo 148/1 se nachází dle platného územního plánu v plochách označených jako 1-B = Plochy bydlení. Dle regulativ je možné stavět budovu o jednom nadzemním podlaží + obytném podkroví. Střecha objektu by měla být valbová. Maximální zastavitelnost pozemku i se zpevněnými plochami je 50 %. Odstupy od sousedních parcel jsou 2 metry. Na pozemku je možné postavit například bungalov o podlahové ploše 150 m2 a rozměrech budovy 7,5 metrů x 20 metrů.

Proč právě tady?
Vlastníte kousek ráje ve vinohradnické oblasti Moravy.
Snadná dostupnost k národnímu parku Pálava a Novým mlýnům.
Infrastruktura pro váš komfortní život je již připravena.
Možnost stavby vlastního domova podle vašich představ.

Vybavenost obce:
Školy, zdravotní péče, obchody a restaurace jsou k dispozici v obci.
Kulturní akce a sportovní aktivity jsou běžné.
Dobrá dopravní dostupnost k větším městům a regionům.

Nepropásněte tuto výjimečnou příležitost stát se součástí této malebné obce a využít všech výhod spojených s vinařským regionem a nádhernou přírodou Pálavy. Kontaktujte nás dnes a dejte svým stavebním plánům nový směr!

Máte zájem o bližší informace?

9734

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.