Prodej Pozemku 370 m2 - Brno-Ivanovice / u Globusu /

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
370 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Ivanovice
Okres
Brno-město
Cena
2757300 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupením majitele mohu nabídnout pozemek o výměře 370m2, jehož uliční šíře je necelých 16m.
V katastru nemovitostí je zapsána stavba určená k rodinné rekreaci s přiděleným evidenčním číslem, jejíž zastavěná plocha činí 26m2. Tuto je možno dle aktuálního územního plánu na stávajících základech zrekonstruovat. Stavba může mít obytné podkroví a vzniká tedy možnost vybudovaní objektu i pro trvalé bydlení.
Napojení na elektřinu je možné v zadní části pozemku, kde je umístěn " antoníček ". Zdrojem vody může být kopaná studna, která je na pozemku k dispozici / voda pouze užitková /, vodovodní řád ze zahrádkářský kolonie / pouze sezóně / nebo voda z řádu, která bude v nejbližší době k pozemku zavedena z nedaleké šachty, kde je již napojení připraveno. Odpad je nutné řešit jímkou.

Parkování je možné přímo před pozemkem, kde vede asfaltová komunikace.

Nabízený pozemek snoubí možnost vybudování místa pro rekreaci, v dosahu MHD a oblíbeného nákupního centra Globus, tak i případně možnost trvalého bydlení. Dostupná je i možnost využití strategické polohy v těsné blízkosti OC Globus. Lze uvažovat o komerčním využití / kadeřnictví, nehtové studio atd.. /
Jedná se o ideální investiční příležitost!
Parcela 960/1 - 344m2 - zahrada
budova ev. číslo - 959 - 26m2 zastavěná plocha nádvoří

Cena pozemku 2.600.000Kč + provize RK.

Jsem přesvědčen, že Vás nabízená nemovitost osloví. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9815

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.