Prodej Pozemku 370 m2 - Brno-Ivanovice / u Globusu /

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
370 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Ivanovice
Okres
Brno-město
Cena
3075000 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupením majitele mohu nabídnout pozemek o výměře 370m2, jehož uliční šíře je necelých 16m.
V katastru nemovitostí je zapsána stavba určená k rodinné rekreaci s přiděleným evidenčním číslem, jejíž zastavěná plocha činí 26m2. Tuto je možno dle aktuálního územního plánu na stávajících základech zrekonstruovat. Stavba může mít obytné podkroví a vzniká tedy možnost vybudovaní objektu i pro trvalé bydlení.
Napojení na elektřinu je možné v zadní části pozemku, kde je umístěn " antoníček ". Zdrojem vody může být kopaná studna, která je na pozemku k dispozici / voda pouze užitková /, vodovodní řád ze zahrádkářský kolonie / pouze sezóně / nebo voda z řádu, která bude v nejbližší době k pozemku zavedena z nedaleké šachty, kde je již napojení připraveno. Odpad je nutné řešit jímkou.

Parkování je možné přímo před pozemkem, kde vede asfaltová komunikace.

Nabízený pozemek snoubí možnost vybudování místa pro rekreaci, v dosahu MHD a oblíbeného nákupního centra Globus, tak i případně možnost trvalého bydlení. Lze samozřejmě využít i k investičním účelům.
Parcela 960/1 - 344m2 - zahrada
budova ev. číslo - 959 - 26m2 zastavěná plocha nádvoří

Cena pozemku 2.900.000Kč + provize RK.

Jsem přesvědčen, že Vás nabízená nemovitost osloví. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

9815

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.