Prodej, novostavba RD 4+kk s galerií a velkou garáží, CP pozemku 837m2, obec Tučapy, okr. Vyškov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
140 m²
Zastavěná plocha
200 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Tučapy 683 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
10990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej atypické novostavby RD 4+kk s galerií a velkou garáží až pro 3 auta, CP pozemku 837m2, obec Tučapy, okr. Vyškov, ZP a nádvoří 200m2, UP domu 140m2. Jedná se o jedno podlažní atypický dům zapuštěný do terénu s prostornou garáži pod domem a velikou zahradou kolem domu.

Dům je napojen na tyto inženýrské sítě (el., kanalizace, vodovod), plyn je ukončen přímo před domem, vedle domu je zakopaná retenční nádrž 4m2 na dešťovou vodu. Plán kolaudace objektu je 5/2024.

Dispozice - prostorná hala se samostatnými vstupy do dvou menších pokojů, které mezi sebou mají k dispozici koupelnu s oknem, vanou a WC, dále je z haly přístupná šatna a technická místnost s kotlem a boilerem (+ úložný prostor pod střechou). Z haly je pak vstup do prostorné obývací části s kuchyňským koutem, nad kterým se nachází galerie přístupná po mlynářských schodech, jedná se o prostor vhodný jako klidová/relaxační zóna či jako kancelář. Z hlavního obývacího prostoru je přes velký hliníkový HS portál vstup přímo na vydlážděnou terasu a zahradu, dále je zde vstup do dalšího pokoje s prosklenou posuvnou stěnou se vstupem na terasu, šatnou a samostatnou koupelnou s oknem, sprchovým koutem a WC.

V kuchyňské části záměrně nebyla namontovaná KL, aby si kupující mohl realizovat KL a spotřebiče dle svých představ. Elektro-instalace bude ukončena vypínači a zásuvky zn. Legrand, dveře (zn. Solodoor) jsou v bílém laku, bezfalcové se skrytými panty. Hlavní HS portál v obývacím protoru je hliníkový, jinak jsou okna plastová s izolačním trojsklem (vše z profilu Deceuninck). Zdivo - tvárnice Ytong (obvodové zdivo šířka 450mm), střešní krytina - plechová zn. Satjam (šikmá plocha), fólie zn. Fatrafol (rovná část střechy). Izolace celého střešního pláště je stříkanou tepelnou pěnou tl. 250mm, a to včetně garáže, pod kterou je zavěšen sádrokartonový podhled. V každém pokoji a šatnách je vyvedena elektřina i do plánovaného místa vestavěné skříně pro budoucí osvětlení šatníku. Podlahy - dlažba a lepený vinyl. Skladba podlah v domě - tepelná izolace tl.15cm + systémová deska s rozvody topení + anhydrit + finální vsrtva (vynil, dlažba). Podlaha v garáži je z leštěného betonu bez systémového vytápění (pro případ dílny lze zapojit lokální el. přímotopy - garáž je samostatně jištěna - vlastní rozvaděč). Obvodové stěny v garáži jsou ze ztraceného bednění tl. 40cm které tvoří základ pro dům a a jsou obloženy sádrokartonem s odvětráním.

Vytápění je řešeno elektrickým kotlem zn. Protherm s teplovodními podlahovými rozvody v celém domě, rozvody topení, anhydrit na kterém je položen vynil, v koupelnách dlažby. + samostatně lze navíc pustit topné žebříky v koupelnách (systém je nahraditelný tepelným čerpadlem). Ohřev vody řešen el. boilerem zn. Dražice (128l). Hodnota PENB je "B" - velmi úsporná.

V obci Tučapy je MŠ a ZŠ 1-5 třída, vzdálenost od Brna (20 min autem), od Vyškova (8 min autem).

Prohlídky po dohodě, více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

10522

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.