Prodej, hala - sklad/výroba 312 m2, Brno-Maloměřice, Hády

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
montovaná
Obytná plocha
312 m²
Zastavěná plocha
312 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hády
Brno 614 00
Česko

Městská část
Brno-Maloměřice a Obřany
Okres
Brno-město
Cena
11333000 Kč
za nemovitost

Hala s dalšími prostory a vlastními pozemky se nachází v komerčním areálu v Brně-Maloměřicích, na ulici Hády. Jedná se stavbu kolaudovanou v roce 2010 se zastavěnou plochou 163 m2. Objekt je postaven z nosné ocelové konstrukce obdélníkového půdorysu s rozměry 15,5 x 10,5 m, průměrná výška je 5,4 m, střecha je šikmá, pultová. Nosná konstrukce je přistavěna k vedlejšímu původnímu zděnému objektu. V hale je příprava na pojízdnou jeřábovou dráhu o předpokládané nosnosti 3,2 t a rozpětí 8,9 m. Opláštění je PUR panely tloušťky 80 mm, ve stropu je umístěn světlík. Podlaha v objektu je betonová, konstrukce je natřena epoxidovým polyuretanovým nátěrem. Aktuálně jsou prostory využívány k povrchovým úpravám materiálů (abrazivní tryskání, metalizace) Provoz je schválen Odborem životního prostředí Krajského úřadu Jihomoravského kraje a disponuje veškerými stanovenými povoleními a revizemi. V případě zájmu pokračovat v této činnosti je možné po dohodě přenechat veškeré vybavení a technologie.
Technické vybavení:
- kompresor Kaeser BSD 61
- vzduchojem Pozink 3 m3 /tlaková nádoba/
- tryskací box 9 x 5 m OTECO
- technologie tryskacího boxu OTECO - filtrace vzdušnin, mechanické třídění abraziva, tryskač Clemco
- stolový tryskač s vlastní filtrací POC
Objekt je přístupný po asfaltové komunikaci pro osobní i nákladní dopravu vč. kamionů. Díky své poloze mimo souvislou městskou zástavbu a rezidenční zóny je vhodný k širokému využití jako výrobní nebo skladové prostory.
IS: elektřina 230/400 V (ostatní IS nejsou k dispozici)
Dispozice a výměry:
hala 163 m2, budova (tryskací box, technologie, kompresor) 149 m2
další: přístřešky, skladové prostory
pozemek celkem: cca 1.500 m2 (bude upřesněno geometrickým plánem)
Pro bližší informace nebo prohlídku na místě kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

11271

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.