Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
128 m²
Zastavěná plocha
89 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Adresa

Palackého
Znojmo 669 02
Česko

Okres
Znojmo
Cena
6100000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný rodinný dům na ul. Palackého ve Znojmě, který je součástí zástavby dvoupodlažních rodinných domů postavených okolo roku 1900, jako druhý v řadě. Zastavěná plocha činí 89 m2 a společně s terasou v přízemí zaujímají celkovou plochu pozemku 144 m2.

Nemovitost se nachází v žádané lokalitě , je částečně podsklepená , disponuje dvěma bytovými jednotkami s možností vybudování další bytové jednotky v podkroví. Rekonstrukce na domě byla započata cca před 15lety, kdy byla vyměněna okna, zrekonstruovaná sedlová střecha, opravená fasáda, která již vlivem času a počasí vyžaduje renovaci.

V prvním podlaží se rozprostírá bytová jednotka o dispozici 2+1 s terasou , v druhém podlaží bytová jednotka 2+kk s balkonem. Oba byty prošly kompletní rekonstrukcí – omítky, podlahy, rozvody, koupelny, kuchyňské linky. Každý byt má své vlastní plynové topení a vlastní měřidla vody, elektřiny a plynu. Podkroví, schodiště a sklep je ve fázi započaté rekonstrukce. Zde je třeba počítat s dalšími investicemi na dokončení rekonstrukce dle Vašich představ.

Pokud hledáte pěkné rodinné bydlení nedaleko centra města nebo přemýšlíte nad investicí s následným pronájmem , domluvte si prohlídku, ráda Vás nemovitostí provedu a poskytnu více informací.

Průkaz energetické náročnosti budovy se vypracovává, proto uvádíme energetickou třídu G

Máte zájem o bližší informace?

12021

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.