Prodej chaty se zahradou 1524 m2, Habrovany - Rousínov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
66 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Habrovany 683 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
1090000 Kč
za nemovitost

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji tuto dřevěnou, útulnou třípodlažní chatu nacházející se v chatové oblasti nedaleko města Rousínov, konkrétně v obci Habrovany.

Zastavěná plocha chaty je 49 m2, zahrada je pak o celkové výměře 1524 m2. Šírka zahrady obdélníkového tvaru se pohybuje okolo 10m.

Co se týče dispozice chaty - v přízemí se nachází předsíň, obytná místnost, WC (splachovací), kuchyně a sklep, v 1. patře pokoj a úložné prostory, ve druhém patře další pokoj s úžasným výhledem. Chata má okna na západní stranu - což zaručuje dostatek odpoledního sluníčka.

Chata má dřevěná okna, voda je čerpána ze studny na pozemku, pro odpadní vodu je možné zbudovat septik. vytápění je možné krbem či elektřinou, střecha je plechová.

Pod chatou se nachází přístavek, který slouží k ukládání nářadí apod.

V těsném okolí chaty se nedávno dokončilo pár staveb zapsaných v katastru jako stavba pro rodinnou rekreaci. Stavba pro rodinnou rekreaci může mít nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví.

Bezesporu další velkou výhodou je umístění - Rousínov nadosah, Brno příjemných 20 minut po dálnici.

Více informací u makléře.

Máte zájem o bližší informace?

11648

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.