Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
113 m²
Zastavěná plocha
335 m²
Podtyp pozemku
Chalupa
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Stálky 671 06
Česko

Okres
Znojmo
Cena
0 Kč
za nemovitost

Exkluzivně Vám připravujeme do nabídky chalupu rozprostírající se na pozemku o rozloze 1577m2 v malebné a klidné obci Stálky, nacházející se 12 km jihozápadně od Vranova nad Dyjí a v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Nemovitost je určená k rekreaci i k trvalému bydlení, nicméně vyžaduje celkovou rekonstrukci.

Pokud Vás okouzlila Jižní Morava, můžete zde realizovat své sny a vybudovat si pěknou venkovskou chalupu s prostornými pokoji . Také dostatečně rozlehlý pozemek si můžete upravit dle svých potřeb, aby se Vám zde skvěle bydlelo nebo jen odpočívalo , protože díky uzavřenému pozemku zde můžete najít absolutní soukromí, klid a načerpat tak energii do dalších dnů.

Chalupa je napojena na kanalizaci, elektřinu a vodu ze studny. V levé části domu jsou 2 místnosti, kuchyň , koupelna s toaletou a chodba, následuje průjezd a v pravé části se nachází další 2 pokoje, kde majitel již započal oklepávat staré zdivo. Na obytnou část do tvaru L navazuje dílna a hospodářské místnosti. Ve dvoře naproti hospodářské budově je k dispozici samostatná stavba o ZP 65m2, která sloužila jako garáž a sklad.

Zaujala Vás nemovitosti? Kontaktujte mě, ráda Vás domem provedu. Těším se na Vás.

Máte zájem o bližší informace?

11542

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.