Prodej, Byty 3+kk, 60 m2 - Dubňany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
smíšená
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
60 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Nádražní
Dubňany 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
3533000 Kč
za nemovitost

Máme pro vás jedinečnou nabídku pořídit si krásné nové bydlení v Dubňanech. Toto moderní bydlení s nízkými provozními náklady a perfektní dostupností do okolních měst, představuje ideální řešení třeba právě pro vás. Nabízíme na prodej byt o dispozici 3+kk a velikosti 60 m2. Součástí bytu je sklepní kóje a vlastní parkovací místo.

Byt bude vybavený nejnovější technologií na ohřev teplé vody a vytápění kondenzačním kotlem. V bytě bude rekuperace, která zajišťuje zdravé vnitřní prostředí. Ve standardu jsou vinylové podlahy, koberce, dlažba, interiérové dveře značky Sapeli - Elegant CPL a Sanita od společnosti Ideal Standard Group, plastová okna a předokenní žaluzie. V ceně je kuchyňská linka Oresi v hodnotě 200 000 Kč

Dvoupatrový bytový dům se nachází v krásné klidné lokalitě na okraji města, kde téměř za okny je les a blízko domu jsou cyklostezky. Takže pokud se rádi procházíte v přírodě a na kole jste jako doma, tak je tato nabídka bydlení jako stvořená pro vás.

Stavbu bytového domu provádí stavební společnost Úsporné bydlení s.r.o., s 20 letou tradicí. Více na www.uspornebydleni.cz. V samotné obci Dubňany se nachází základní a mateřská škola, obvodní a dětský lékař, obchody, lékárna. Dubňany jsou vyhledávaným cílem vinařské turistiky, nachází se ve Slovácké vinařské podoblasti. Předpokládaný termín dokončení výstavby: 2024

Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

10483

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.