Jednotka B3 (1+kk) Developerský projekt Faměrovo nám.

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
1+kk
Obytná plocha
57 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Faměrovo náměstí
Brno 618 00
Česko

Městská část
Brno-Černovice
Okres
Brno-město
Cena
6114500 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení investora nabízíme k prodeji slunný byt 1+kk s terasou a zahradou pro odpočinek, relaxaci nebo např. grilování s přáteli.
Tento byt se nachází v přízemí v nově vznikající rezidenci na Faměrově náměstní v Brně – Černovicích. Obytná místnost s kuchyňským koutem je orientována směrem na jih s výhledem na zahradu.

Za zmínku stojí obzvlášť vydařené standardy, mimo jiné, jako jsou kvalitní vinylové podlahy, obklady a dlažby od předního italského výrobce, prémiová okna německého výrobce Rehau, vodovodní baterie zn. Grohe a tak dále.
Při výstavbě bytu jsou použity pouze kvalitní materiály s dlouhou životností a malými nároky na údržbu. K bytu náleží prostorný sklep. Možnost přikoupení komfortního parkovacího stání před bytovou jednotkou, případně i v kryté garáži, která je součástí uzavřeného celku rezidence.

Celková plocha bytu B3: 57,1 m2
Podlahová plocha bytu: 46.5 m2
Terasa: 10,6 m2
Zahrada: 37,4 m2
Sklep: cca 2 m2
Umístění: přízemí – dvorní část

Dispozice bytu: zádveří (5,6 m2), koupelna s WC (5,2 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem (34,6 m2), terasa (10,6 m2), zahrada (37,4 m2), sklep (cca 2 m2).

Máte zájem o bližší informace?

10225

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.