Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
25 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Znojmo 0
Česko

Okres
Znojmo
Cena
10000 Kč
za m2

K prodeji nabízím stavbu zahradní chatky. Jedná se o stavebnici složenou ze stěnových sendvičových panelů rozměru 1,25x2,5 m. Celkové rozměry chatky tedy mohou být v násobku uvedeného rozměru panelu, max. však do 25 m2. Tloušťka panelu je 18 cm , když tepelná izolace je 15 cm minerální vaty. Panely jsou ukládány za drěvěný základový rám, který je kotvený buď do základové desky, nebo základových pasů (tato spodní stavba není předmětem dodávky). Stropní věnec je vytvořen z rámu stejného profilu jako základový rám. střešní konstrukce je sbíjený příhradový vazník. Stropní konstrukce je zavěšená na vazníku. Tepelná izolace stropu je 20 cm foukané izolace, střešní krytina plechová, klempířské konstrukce v barvě krytiny. Interiér je možný volit jako palubka, nebo OSB deska, stejně tak strop. Součástí dodávky není podlaha a fasáda. Okna jsou dřevěná zasklená dvojsklem, vchodové dveře zateplené palubkové. Dodávka může být kompletní stavba bez základů, se zatepleným stropem a střešní konstrukcí kompletně s krytinou a klempířskými prvky bez fasády v ceně 10 000,- Kč/m2, nebo dodávka prvků k vlastní montáži v rozsahu dle dohody v individuální kalkulaci.

Máte zájem o bližší informace?

10943

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.