Byt 2+kk s balkonem - Bytový dům Lido II.

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
2+kk
Obytná plocha
63 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
rozestavěná nemovitost
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Spolková
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-sever
Okres
Brno-město
Cena
6990000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení investora nabízíme k prodeji pěkný byt s dispozicí 2+kk. Velmi dobře dispozičně řešený byt, který je tvořen vstupní halou, prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, komorou s místem na pračku, koupelnou a samostatným WC. Byt, který je vhodný i jako stabilní investice vzniká v novém projektu, který navazuje na velmi úspěšnou první etapu. Bytový projekt je umístěn v progresivní lokalitě s bohatou kulturní historií a výbornou dostupností do centra města. Jednou z mnoha předností projektu bude uzavřený vnitroblok plný zeleně, kde můžete trávit čas s dětmi nebo jen tak odpočívat. K bytu je možnost přikoupit parkovací stání. Více informací na www.bdlido.cz.

Celková plocha: 59,2 m2

Dispozice bytu:
hala (9,5 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (24,6 m2), ložnice (13,3 m2), koupelna (3,5 m2), WC (2,2 m2), komora (2,0 m2)

Máte zájem o bližší informace?

10446

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.