Výrobní hala s jeřábem cca 2000m2

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
2600 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Železná
Brno 619 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
300000 Kč
za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme pronájem dvoulodní haly pro výrobní nebo skladové účely s kancelářemi a zázemím v Brně, cca 2 km od nájezdu na dálnice D1 a D2. V hale jsou umístěny dva jeřáby o nosnosti 8 a 12 tun. Na halu navazují kancelářské prostory s kompletním sociálním zázemím pro zaměstnance. Bezproblémový přístup kamionem.

Užitná plocha haly cca 2000 m2, kanceláře a zázemí cca 600 m2, venkovní zpevněné plochy
Dvoulodní hala 60 x 36m, výška 13,5 m, 2 x jeřáb 8 t, 12,5 t, 10 horkovzdušných jednotek ROBUR (plyn).
Administrativní přístavba: I. NP kanceláře 21 m2, 33 m2, 22m2, 53 m2, ostatní 55 m2, celkem cca 185 m2 II. NP kanceláře 87 m2, ostatní 38 m2, celkem cca 125 m2 + vestavba v hale - šatny a zázemí o výměře cca 270 m2

Vybavení : Plyn, elektřina, vodovod, kanalizace, parkování, jeřábové dráhy

Pro bližší informace k nabídce a prohlídku neváhejte kontaktovat zástupce realitní společnosti.

Interní popis:

plyn přepis na nájemce
el vlastní trafostanice
k dispozici od 1.6.2023

nájemní smlouva minimálně 5 let s opcí...

Máte zájem o bližší informace?

7191

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.