Stavební pozemek na samotě u lesa

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1069 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Lelekovice 664 31
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
15999000 Kč
za nemovitost

Pokud toužíte po stavebním pozemku, kde budete mít zaručeno absolutní soukromí, právě jste ho našli.

Pozemek o výměře 1069 m2 je trojúhelníkového tvaru a je situovaný na samotném okraji obce, těsně pod hranicí lesa. Díky své poloze budete mít v okolí minimum sousedů, s Vašim budoucím obydlím pak nebude přímo sousedit žádný jiný dům. Vašim nejbližším sousedem bude naopak příroda s nádherným smíšeným lesem. Na pozemku si užijete krásný výhled na okolní vrchy, v okolí naleznete potok Ponávku a několik přírodních studánek.

K dispozici jsou veškeré veřejné sítě - elektřina, vodovod, plyn i kanalizace, včetně nachystaných přípojek. Na pozemku již byly za vás provedeny i další nákladné investice, jako například terénní úpravy nebo vyvrtání studny. Součástí ceny je projekt na stavbu rodinného domu od renomovaného architekta a již vydané právoplatné stavební povolení.

Lelekovice jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení, a to z několika důvodů. Jednak díky blízkosti k přírodě, ale dále pak i díky komplexní občanské vybavenosti - od potravin, přes školu, školku, lékaře nebo populární místní restaurace.

Nadstandardní je také dostupnost do Brna, kde v centru města jste autem do 15 minut obec je obsluhována i příměstskou hromadnou dopravou.

Prodejní cena 15.999.000 je již včetně provize a právního servisu. Pro zajištění prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

7106

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.