Stavební pozemek na samotě u lesa

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1069 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Lelekovice 664 31
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
15999000 Kč
za nemovitost

Pokud toužíte po stavebním pozemku, kde budete mít zaručeno absolutní soukromí, právě jste ho našli.

Pozemek o výměře 1069 m2 je trojúhelníkového tvaru a je situovaný na samotném okraji obce, těsně pod hranicí lesa. Díky své poloze budete mít v okolí minimum sousedů, s Vašim budoucím obydlím pak nebude přímo sousedit žádný jiný dům. Vašim nejbližším sousedem bude naopak příroda s nádherným smíšeným lesem. Na pozemku si užijete krásný výhled na okolní vrchy, v okolí naleznete potok Ponávku a několik přírodních studánek.

K dispozici jsou veškeré veřejné sítě - elektřina, vodovod, plyn i kanalizace, včetně nachystaných přípojek. Na pozemku již byly za vás provedeny i další nákladné investice, jako například terénní úpravy nebo vyvrtání studny. Součástí ceny je projekt na stavbu rodinného domu od renomovaného architekta a již vydané právoplatné stavební povolení.

Lelekovice jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení, a to z několika důvodů. Jednak díky blízkosti k přírodě, ale dále pak i díky komplexní občanské vybavenosti - od potravin, přes školu, školku, lékaře nebo populární místní restaurace.

Nadstandardní je také dostupnost do Brna, kde v centru města jste autem do 15 minut obec je obsluhována i příměstskou hromadnou dopravou.

Prodejní cena 15.999.000 je již včetně provize a právního servisu. Pro zajištění prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

7106

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.