Stavební pozemek 906 m2 - Heroltice, Brno - venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
906 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Heroltice 666 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
2299000 Kč
za nemovitost

Prodej stavebního pozemku v pěkné atraktivní lokalitě k. ú. Heroltice u Tišnova, 25 minut jízdy z Brna, 5 minut jízdy z Tišnova.

Pozemek se nachází v zastavitelné ploše Z1, smíšené obytné SO, hlavní využití - bydlení v rodinných domech.
Je možná výstavba:
- jednoho samostatně stojícího domu o maximálně dvou bytových jednotkách
- dům musí respektovat tradiční charakter zástavby a nesmí přesáhnout stávající výškovou úroveň
- dům o max. počtu nadzemních podlaží - 1.NP + obytné podkroví
- dům o zastavitelnosti max. 40%
- dům se šikmou střechou (sedlová nebo polovalbová), krytina keramická nebo beton, o sklonu 35 - 42 stupňů
- plot o max. výšce 1,6 m
- rodinný dům musí být napojen na sítě technické a dopravní infrastruktury odpovídající lokalitě pro bydlení

Celková výměra pozemku: 906 m2
Atypický tvar: uliční šíře cca 65 m, šíře v zadní části cca 36 m, hloubka cca 18 m
Orientace světových stran: JZ, SV
Mírný svah s výhledem na okolí lesy.

IS v přilehlé komunikaci: elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace

Heroltice:
- nadmořská výška 304 m. n. m
- leží nad údolím řeky Svratky jižně od Tišnova
- obecní úřad, dětské hřiště, kaple sv. Jana Nepomuckého, hospoda
- autobus 331

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9538

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.