Samostatně stojící rodinný dům Vojkovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
246 m²
Zastavěná plocha
160 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Vojkovice 667 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
15490000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěkný, částečně podsklepený rodinný dům 6+kk s garáží a větším pozemkem s bazénem. Prostorný dům výborném stavu je připraven k okamžitému užívání a svým novým majitelům nabídne velkorysé rodinné bydlení ve vyhledávané lokalitě. Obec Vojkovice se nachází jižním směrem od Brna a vyznačuje se nejen výbornou dopravní dostupností včetně vlakového spojení, ale zejména svoji pohodovou atmosférou menší obce.

Pozemek celkem: 1.000 m2
Zahrada: 840 m2
Zastavěná plocha: 160 m2
Užitná plocha: 246 m2

Dispozice:
1.PP: chodba (4,5 m2), sklep (10,0 m2), sklep (8,0 m2)
1.NP: zádveří (2,2 m2), hala (15,0 m2), obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (42,2 m2), chodba (4,4 m2), pokoj (13,9 m2), koupelna s WC (4,1 m2), komora (1,6 m2), garáž (17,8 m2), sklad (5,0 m2)
2.NP: hala (12,2 m2), ložnice (25,6 m2) se šatnou (6,4 m2) a koupelnou s WC (9,1 m2), lodžie (5,8 m2), pokoj (20,1 m2), pokoj (23,3 m2), pracovna (10,8 m2), koupelna s WC (4,1 m2), úložný prostor ve štítě

Vybavenost: el. 230/400 V, plyn, topení - ústřední plynové + lokální na TP (krb v obývacím pokoji), veřejný vodovod + vlastní studna, kanalizace.

Máte zájem o bližší informace?

6806

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.