Rodinný dům, zahrada, venkovní bazén, vjezd, tři garáže, parkování, v dosahu Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
279 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Otmarov 664 57
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
17950000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi prostorný dům s velkou zahradou nedaleko Brna.
Třípodlažní dům se nachází v obci Otmarov.
Obec leží mezi Rajhradicemi a Telnicí a je velice dobře dostupná do Brna, pouze 7 km i k dálnici D2.
Dům prošel v roce 2019 rekonstrukcí, byl zateplen a opatřen novou fasádou. Všechna okna i dveře jsou plastová.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s výměníkem na teplou vodu, ale je možné vytápět i kotlem na tuhá paliva.
Podlahy jsou osazeny kvalitní dlažbou, venkovní terasy jsou s kovanými prvky.
Dům je výjimečný prostorem jak v domě, tak okolo domu. Před domem je vydlážděný prostor zámkovou dlažbou o ploše 400m2, oddělený od ulice plotem s bránou na dálkové ovládání. Tady zaparkujete pohodlné cca 20 aut. V domě jsou dále tři samostatné garáže s vraty s elektrickým pohonem.
Uliční šíře je 23 metrů a délka pozemku 250 metrů. Za domem je velká letní terasa, okrasná zahrada s posezením a venkovním bazénem s rozměry 3 x 8 metrů. Větší část zahrady je v další části a navazuje přímo na přední zahradu.

Dispozice:
1.NP
vstupní chodba,
kuchyně 20m2,
obývací hala 80m2,,
toaleta
spíž a šatna

2.NP
ložnice 27m2
ložnice 20m2
ložnice 16m2 s lodžií
ložnice 16m2 s lodžií
ložnice 20m2
koupelna s WC 8m2
sklad prádla 8m2
1.PP
Pokoj s kuchyňským koutem 24m2
ložnice 24m2
koupelna se sprchovým koutem
WC
šatna
technická místnost
Je možné užívat jako jednotku 2+kk, nebo k jiným aktivitám.

Dům je vhodný jak pro velkou rodinu nebo vícegenerační bydlení, tak pro bydlení s podnikáním.
V obci je obchod, dopravu zajišťuje IDS z Komárova, anebo od Olympie.
Škola a školka je v Rajhradicích a v Telnici.
Dům má nízké měsíční náklady, které jsou 8 000,-Kč.
Protože ještě nebyl dodán PENB uvádíme skupinu G.
Pro více informací, nebo sjednání prohlídky volejte makléře.
Uvolnění domu je možné ihned.

Máte zájem o bližší informace?

8351

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.