Rodinný dům v Tetčicích se dvěma samostatnými byty

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
132 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hybešova
Tetčice 664 17
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
7900000 Kč
za nemovitost

V Tetčicích, v obci vzdálené jen 20 km od Brna, vám nabízíme rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami (58 a 74 m2). Zděný řadový rodinný dům, který má dvě podlaží a malý sklep, se nachází v klidné ulici.

V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky o velikosti 2+1 s příslušenstvím, každá jednotka má samostatná nebo podružná měřidla energií.

Průjezdem, který je společný pro oba byty se dostaneme na upravený dvůr, na kterém se nachází vstup do přízemního bytu.

Byt v I. NP se skládá z dvou neprůchozích pokojů (obývací pokoj a ložnice), kuchyně, koupelny (zařízena vanou i sprchovým koutem) a samostatného WC. Užitná plocha 58 m2.

Byt v II. NP se skládá z obývacího pokoje, na který navazuje kuchyň, prostorné vstupní haly, ložnice, koupelny a samostatného WC. Užitná plocha 74 m2. Byt v II. NP má samostatný vchod krytým schodištěm zakončeným zasklenou verandou.

V zadní části dvora se nachází krytý zděný přístřešek (13 m2) s přípravou na venkovní kuchyň a zděný sklad (16 m2).

Dům je ideální pro dvougenerační bydlení či vlastní bydlení s možností pronájmu druhého bytu.

Výborná dostupnost do Brna (tři různé varianty silniční trasy), na dálnici D1 jste za 5 minut. Cesta vlakem z Brna do Tetčic přes zastávky Horní Heršpice, Ostopovice a Střelice trvá 25 minut. Autobusem č. 406 se pak dostanete přímo k nemocnici v Bohunicích a na Mendlovo náměstí.

Blízkost přírodního parku Bobrava vás bude lákat ke každodenním procházkám přírodou či vyjížďkám na kole po mnoha cyklostezkách. Jedná se o chráněné území kolem středního toku říčky Bobravy, které je pokryto především břehovými porosty, mokřady, loukami a smíšenými lesy.

Dům bude uvolněn po domluvě.

Těšíme se na Vás při prohlídce.

Máte zájem o bližší informace?

7324

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.