Rodinný dům s garáží a zahradou Ostrovačice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
155 m²
Zastavěná plocha
119 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Ostrovačice 664 81
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
13500000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s velmi nízkými provozními náklady (PENB A - mimořádně úsporný). Samostatně stojící dům s dispozicí 5+kk se vyznačuje zejména použitím nadstandardních materiálů a také svým dispozičním řešením, které nabídne kvalitní rodinné bydlení. Dům disponuje prostornou dlážděnou terasou, garáží a parkovacím stáním. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě s výbornou dopravní dostupností do Brna.

Pozemek celkem: 622 m2 + podíl na komunikaci
Zahrada: 503 m2
Zastavěná plocha: 119 m2
Užitná plocha: 155 m2

Dispozice:
1.NP: zádveří (3,8 m2), hala (5,4 m2), obývací pokoj s kuchyní (31,5 m2) a vstupem na terasu (25,0 m2), pokoj (8,7 m2), koupelna s WC (4,5 m2), technická místnost (7,0 m2), komora (2,5 m2), schodiště (6,0 m2), garáž (22,5 m2)
2.NP: hala (5,1 m2), pokoj (12,5 m2) se šatnou (6,8 m2), pokoj (15,3 m2), pokoj (13,2 m2), koupelna (8,7 m2), WC (1,9 m2)

Vybavenost: el. 230/400 V, veřejný vodovod, plyn, topení - ústřední plynové, rekuperační jednotka, centrální vysavač, internetové a televizní rozvody, příprava na klimatizaci, příprava na krb, splašková kanalizace, jímka na dešťovou vodu. Okna plastová s trojsklem (7-komorový profil), venkovní předokenní rolety.

Máte zájem o bližší informace?

9463

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.