Rodinný dům Martina Ševčíka - Starý Lískovec

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
90 m²
Zastavěná plocha
159 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Martina Ševčíka
Brno 62500
Česko

Městská část
Brno-Starý Lískovec
Okres
Brno-město
Cena
9390000 Kč
za nemovitost

Novinka v nabídce rodinný dům ve Starém Lískovci na ulici Martina Ševčíka.

Dispozice domu v 1.NP najdeme vstupní halu do domu, první pokoj, druhý pokoj je využíván jako obývací, tento je průchozí do haly, ze které se dostanete do dalších dvou pokojů a koupelny, po krátkém schodišti se dostanete do prostorné kuchyně se spíží a vstupem do dvora.

Na malém vnitřním dvorku je menší sklípek/sklad.

Po vystoupání druhého ramene schodiště se dostaneme do 2.NP, kde je chodba a vstup do půdního prostoru, který je nyní bez využití, nabízí se tu možnost rozšíření o tuto plochu po stavebních úpravách k bydlení.

Z 2.NP se dostaneme na menší zahrádku.

Celkově dům nabízí více prostoru než by se na první pohled mohlo zdát, je vzdušný s vyššími stropy.

Rodinný dům je připojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel ohřev TUV zajišťuje karma.

Nemovitost je vhodná i pro větší rodinu, nabízí možnost okamžitého bydlení bez nutnosti dalších investic. Po stavebních úpravách je možné si rozšířit obytnou plochu o nyní nevyužité půdní prostory.

Rádi se s vámi uvidíme na osobní prohlídce nebo vám nabízíme 3D virtuální prohlídku, kterou máme u každé naší zakázky a můžeme vás domem on-line provést a udělat prohlídku ať jste kdekoliv na světě.

Financování koupě nemovitosti hypotečním úvěrem pomůžeme zajistit.
Majitelé si vyhrazují právo si zvolit nejvhodnějšího kupce.

Máte zájem o bližší informace?

3670

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?