Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
208 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Jiné
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Pasohlávky 69122
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
17900000 Kč
za nemovitost

Unikátní rodinný dům (č.17) na pobřeží Mušovských jezer s výhledem na CHKO Pálava.
PENB A zajišťuje minimální náklady na provoz.

Dům je nabízen ve dvou variantách a to:

a) Kompletně dokončený exteriér, interiér před dokončením, kdy si sami můžete zvolit, jak bude interiér vypadat a jaké technologie budou dům ovládat

Cena 14,900.000,-Kč vč. DPH

b) dokončený dům na klíč, vč. rekuperace, tepelné čerpadlo, solární panely, ovládání chytrého domu a další.

Cena 17,900.000,-Kč vč. DPH

- uzavřený pozemek zajišťující soukromí a parkování
- vlastní studna ke každému domu a zásobník vody 8m3.
- použité přírodní materiály
- terasa v obou patrech domu
- možnost dokončení jaro 2022

Lokalita u místění domů nemá konkurenci. Bydlete jako na dovolené.

Exteriér bude u všech domů dokončen, aby byl dodržen celkový záměr projektu respektující jednoduchou filozofii bydlení, která má být odrazem vkusu a způsobu života.

Více informací na stránkách Rezidence Pasohlavky.cz

Máte zájem o bližší informace?

4753

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?