RD Letovice, možnost tří bytů, zahrada 1 300m2, vjezd, garáž, dílna, k bydlení i podnikání

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
360 m²
Zastavěná plocha
119 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Česká 1031/15
Letovice 679 61
Česko

Okres
Blansko
Cena
8000000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi prostorný rodinný dům s velkou zahradou a garáží v Letovicích.
Dům postavený v roce 1990 je v krásném klidném prostředí, pouze jeden kilometr od Křetínské přehrady.
Veškerá občanská vybavenost je v dosahu, protože nemovitost se nachází jen 400 metrů od náměstí v centru Letovic.
Dům je vhodný jak pro velkou rodinu nebo vícegenerační bydlení s možností tří bytových jednotek, tak i pro bydlení s podnikáním, případně přebudovat jako investici pro rekreační ubytování
Vzdálenost od Brna je 40km a je dobře dojezdná i za prací.
Dům má vjezd, parkovací místa před domem i vedle domu a velmi prostornou garáž s dílnou a montážní jámou.
Za domem je prostorná zahrada s letní stavbou pro posezení a letní aktivity. Je zde krb s elektrickým rožněm na grilování, udírna, letní kuchyně, toaleta a ložnice se dvěma patrovými postelemi. Za chatou je ještě 500 metrů zahrady.
Nemovitost je ihned obyvatelná, ale do budoucna bude vyžadovat částečnou modernizaci.
Vše je původní, stavba je Ytong, stropy hurdisky, rozvody vody v pozinku, pouze elektřina je v mědi.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, anebo kotlem na tuhá paliva, je napojen na všechny sítě a v zahradě je i vlastní studna.
Měsíční náklady v současném jsou stavu 6 000,-Kč.
1.NP - 1+kk, vstupní chodba, sklad, garáž s dílnou
2.NP - 3+kk, koupelna s WC, terasa
3.NP - 2+kk, koupelna s WC
Hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme.
Pro více informací, nebo domluvení prohlídky volejte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

8192

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.