RD 5+kk, zahrada, vjezd, garáž, park. stání, rekuperace, alarm, fotovoltaika, bazén

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
200 m²
Zastavěná plocha
100 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Na Rybízárně 594/7
Brno 621 00
Česko

Městská část
Brno-Ivanovice
Okres
Brno-město
Cena
19900000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně Vám nabízíme řadový dům 5+kk ve velmi žádané lokalitě v Brně - Ivanovicích.
Dům kolaudovaný v roce 2018 nabízí bydlení bez dalších investic plné moderních technologií.
Dispozice:
Přízemí domu zahrnuje vstupní chodbu, pracovnu 8m2, koupelnu se sprchovým koutem a WC 5,2m2, šatnu, technickou místnost 4,2m2 a obývací pokoj s kuchyňským koutem 42m2. Z kuchyně je přímý přístup na zastřešené posezení 9m2 s grilem, které je ideální pro venkovní relaxaci. Dále je zde velká dlážděná terasa, která slouží pro bazén a opalování. Okrasná zahrada je vybavena automatickým zavlažovacím systémem napojeným na retenční nádrž. Součástí zahrady je také podzemní garáž, která může sloužit jako skladovací prostor nebo pro parkování vozidla. Vstup do zahrady je zajištěn branou s elektrickým pohonem.

Ve druhém patře se nacházejí tři ložnice, 16m2, 12m2, 11m2, chodba se schodištěm, šatna 4,2m2 a koupelna s vanou a WC 6m2. Dům je vybaven centrálním vysavačem, který je vyveden až před dům pro snadné vysávání auta. Na střeše domu jsou instalovány fotovoltaické panely, které slouží k ohřevu vody a k napájení kuchyňských spotřebičů. Pro větrání domu je použit rekuperační systém. Topení je zajištěno podlahovým vytápěním a kombinovaným plynovým kotlem. Všechna okna v domě jsou plastová s trojskly a jsou vybavena elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Podlahy v celém domě jsou vinylové a koupelny mají dlažbu. Dům má také datové rozvody do každé místnosti. Před domem jsou k dispozici dvě parkovací místa s přípravou pro dobíjení elektroauta a dům je vybaven zabezpečovacím elektronickým systémem.

Městská část Ivanovice je oblíbenou lokalitou s výbornou dostupností. V blízkosti domu se nachází velké nákupní centrum, zastávka MHD, dobré spojení na městský okruh a nedaleký les pro procházky.

Pokud hledáte klidné bydlení bez dalších investic a s nízkými měsíčními náklady, využijte možnost prohlídky.
PENB bude v brzké době dodán.
Pro více informací volejte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9316

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.