Pronájem zařízeného bytu 3+kk s garážovým stáním, 79 m2 - Brno - Líšeň

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
79 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Sedláčkova
Brno 628 00
Česko

Městská část
Brno-Líšeň
Okres
Brno-město
Cena
20000 Kč
za měsíc

Pronájem prostorného zařízeného bytu 3+kk s terasou, balkonem a garážovým stáním v Brně - Líšni na ulici Sedláčkova. Byt se nachází v 4. NP s výtahem. K dispozici máte terasu a balkón - oba poskytují krásný výhled na okolí. V blízkém okolí se nachází (ZŠ, MŠ, supermarket, restaurace, lékárna, zastávky MHD). Nájemné 20.000,-Kč + 7.000,-Kč záloha na energie a služby. Majitel požaduje kauci ve výši jedné měsíční platby. Byt je připraven k nastěhování a pronajímá se vč. vybavení na fotografiích.

Dispozice a vybavení:
Vstupní chodba, dětský pokoj, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem (lednice, varná deska, el. trouba, myčka nádobí, mikrovlná trouba, digestoř), koupelna (vana, sprchový kout), samostatné WC s umyvadlem. K bytu náleží garážové stání a sklep.

Máte zájem o bližší informace?

9806

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.