Pronájem zahrady v obci Přísnotice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
350 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Žabčická
Přísnotice 664 63
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1500 Kč
za měsíc

Pronájem zahrady (se zahradním domkem) v obci Přísnotice, o rozloze 350 m2, včetně 10 m2 velkého skleníku.

Zahrada je nabízená k pronájmu za účelem pěstování plodin a poskytnutí odpočinku.

Jedná se o zahradu náležící k rodinnému domu, přístupnou přes boční bránu vedle domu a dále přes přístavbu, která pronajímaný pozemek odděluje od stavby. Pozemek je velmi dobře udržovaný, půda ošetřovaná, je možné ji využít k okamžitému osázení.

Zahrada má také samostatný vstup ze zadní strany, vhodný jen pro pěší přístup.
V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka se spojením do Židlochovic, kde dále navazují jak autobusová, tak i vlaková spojení do dalších měst a obcí.

Na zahradě je zajištěný rozvod užitkové vody ze studny, k dispozici je také vody z nádrže zachycující dešťovou vodu. Nájemce může využívat po dohodě i letní kuchyň v přístavbě. Na konci zahrady je menší chatka, sloužící jako sklad nářadí. Je možné její část vyčlenit i na umístění WC (chemického). Kompletní nářadí je nájemci k dispozic také.

Je také možné pronajmout si za 2.500,-Kč měsíčně i zahradní domek, navazující na přístavbu, o jedné obytné místnosti s kamny a elektřinou a částečným zařízením (většina zařízení na fotografii bude z místnosti vyklizená) a sklípkem k uskladnění výpěstků.

K dispozici: ihned.

Kauce 1 - 2 měsíční nájmy, dle podmínek.

Máte zájem o bližší informace?

8105

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.