Pronájem výrobních prostor pro lehkou výrobu, 276 m2 - Blučina

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
276 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
výrobní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Blučina 664 56
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za měsíc

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu prostory určené pro lehkou výrobu nebo skladování. Jsou situované ve víceúčelovém areálu v obci Blučina.

Celková výměra nabízených prostor činí 276 m2. Disponují samostatným vstupem z ulice, resp. z areálu. K dispozici je také sociální zázemí. Orientační dispoziční řešení je k náhledu v půdorysu v obrázcích. Případné úpravy prostor jsou možné po předchozí domluvě s majitelem. Prostory se nabízí jako nezařízené.

Parkování pro nájemníky nebo zákazníky je možné přímo v areálu zdarma. Areál je vybaven vrátnicí s nepřetržitou ostrahou.

V budově je k dispozici voda, elektřina, plyn, a také internet. Prostory je možné i vytápět.

Cena za pronájem výrobních prostor je 800 Kč za m2/rok (přibližně 66,67 Kč za m2/měsíc).
Ceny jsou bez DPH a bez plateb za energie, které se hradí měsíc zpětně dle vlastní spotřeby.
Za služby a údržbu v rámci areálu (ostraha, údržba komunikace, správa budov a pod.) je měsíční poplatek 2000 Kč.
Vratná kauce je ve výši jedné měsíční platby.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Další z mnoha výhod komplexu je jeho strategická poloha a výborná dostupnost do Brna (20 min. autem) a okolních regionů. Blízkost nájezdu na dálnici D2 je také jedním z důvodů, proč je obec Blučina stále více vyhledávaným zázemím pro různé firmy. Přímo před vstupem do budovy se nachází i zastávka MHD. Areál je vybaven vrátnicí s nepřetržitou ostrahou a pro nájemníky je zpřístupněný 24/7. Celkově se jedná o rozsáhlý komplex, s množstvím firem a podnikatelů, situovaný v krásném prostředí s výhledem na Brno.

Prostory jsou k dispozici od 01. 05. 2023 nebo po domluvě.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?

7919

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.