Pronájem výrobní / skladovací haly, 2.700 m2 - Blučina

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
2700 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Blučina 664 56
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za měsíc

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu výrobní, nebo skladovací prostory v komerčním areálu v obci Blučina.
Samostatně stojící hala má dvě podlaží a užitnou plochu 2.700 m2.

Nájemníci mají možnost využívat také venkovní plochy v okolí budovy. Je zde možnost parkování pro více než 10 aut a také dostatek prostoru pro příjezd nákladních aut i kamionů. Hala disponuje nakládací rampou. Uvnitř jsou kromě výrobních hal a skladů k dispozici prostory pro kanceláře, kuchyňku a také sociální zázemí - toalety, sprchu. Úpravy budovy nebo její dispozice jsou možné po domluvě s majitelem.

Budova je napojená na vodu, elektřinu, plyn a kanalizaci. V roce 2022 byla dělaná nová střecha.

Jedním z mnoha výhod komplexu v Blučině je jeho strategická poloha a výborná dostupnost do Brna (20 min. autem) a okolních regionů. Blízkost nájezdu na dálnici D2 je také jedním z důvodů, proč je obec Blučina stále více vyhledávaným zázemím pro různé firmy. Přímo před vstupem do budovy se nachází i zastávka MHD. Areál je vybaven vrátnicí s nepřetržitou ostrahou a pro nájemníky je zpřístupněný 24/7. Celkově se jedná o rozsáhlý komplex, s množstvím firem a podnikatelů, situovaný v krásném prostředí s výhledem na Brno.

Platby za elektřinu, plyn a vodu se platí měsíc zpětně dle reálné spotřeby.
Vratná kauce je v hodnotě jedné měsíční platby (včetně DPH).

Prostory jsou k dispozici od 01. 08. 2023.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9392

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.