Pronájem, Vinný sklep, 135 m2 - Čejkovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
135 m²
Zastavěná plocha
25 m²
Podtyp pozemku
Sklepení
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Čejkovice 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
10000 Kč
za měsíc

Nabízíme k celoročnímu pronájmu krásný, vinný sklep v malebné, vinařské obci Čejkovice. Sklep se nachází na okraji obce a je obklopen vinohrady. Ideální místo pro odpočinek, procházky, vyjížďky na kole po cyklostezkách nebo posezení u dobrého vína na terase.

Vstupními dveřmi vejdete do společenské místnosti - kuchyně. Z kuchyně se dostanete do kvelbeného sklepa, který je ideálním místem pro "koštování" vínka s přáteli. V přízemí se nachází WC.
V prvním patře vinného sklepa se nachází stylová ložnice s manželkou postelí a dobovou skříní. Vedle je koupelna se sprchovým koutem.
Ve druhém patře je umístěna velká ložnice se 4-mi lůžky.
Na vinný sklípek navazuje terasa s krbem a letní kuchyní. K dispozici je zahrádka a několik herních prvků pro děti.

Parkování je možné hned za zahradou na zpevněném parkovišti.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4824

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?