Pronájem velkého bytu 1+1 s balkónem, 44m2 - Brno - Řečkovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
1+1
Obytná plocha
44 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
E – nehospodárná
Adresa

Horácké náměstí
Brno 62100
Česko

Městská část
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za měsíc

Nabízíme k pronájmu pěkný zařízený byt 1+1 v Brně - Řečkovicích. Byt se nachází v 8. patře panelového domu na Horáckém náměstí. Je plně zařízený, v kuchyni je kuchyňská linka, plynový sporák, varná konvice, lednice s mrazákem, stůl a dvě židle. V pokoji je nový koberec, nová pohovka s konferenčním stolkem, manželská postel, komody. Součástí bytu je velká šatna a balkón. Byt je vhodný pro jednu až dvě osoby, bez zvířat. Cena pronájmu je 9.500,- Kč + služby 1.500,- Kč/1 os, energie se přepíšou na nájemníka. Kauce 11.000,- Kč. Volný od 1.2.2022.

Máte zájem o bližší informace?

4847

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?