Pronájem stavebního pozemku 1369 m2 - Rebešovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1369 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Rebešovice 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
10000 Kč
za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu stavební pozemek o výměře 1 369 m2 v obci Rebešovice u Brna.
Pozemek je pravidelného tvaru a nachází se v zastavěné části na okraji obce.
Na pozemku lze postavit stavbu, která nemá pevně spojené základy se zemí a která bude po ukončení nájmu odstraněna - mobilheim, obytný kontejner, dřevostavba.
Přípojky na hranici pozemku.
Částečné oplocení 1/2 pozemku ze stran sousedů.
K dispozici ihned.
Vratná kauce ve výši jednoho nájmu.
Lokalita obce Rebešovice je velice atraktivní díky své bezprostřední blízkosti Brna i blízkosti dálničního spojení.
V obci se nachází mateřská školka, obchod, obecní úřad, restaurace.
Pro bližší informace týjající se využití pozemku, kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

2028

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?