Pronájem skladu se zázemím 3500 m2, Brno jih

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
1958 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
1200 Kč
za m2 / rok

V zastoupení pronajímatele nabízíme k pronájmu prostory, vhodné pro skladování, případně umístění distribučního centra. Objekt se skládá ze samostatných bloků. Nakládání ze zastřešené rampy. V této části objektu se nachází 1x vjezdová vrata z úrovně rampy, 2 x doky pro kamion. Světlá výška objektu je cca. 5m. Součástí objektu je sociální zázemí pro zaměstnance. Uzavřený areál, přístupný kamionem. Areál se nachází v Brně, při ulici Vídeňská, ve vzdálenosti 1,5 km od D1. K dispozici po dohodě.

Celková výměra 3.500 m2 , možnost dělení na dvě samostatné jednotky

Dispozice: sklad 1432 m2 a sklad 1449 m2 , součástí je i menší sociální zázemí s kanceláří.
Možnost rozšíření kancelářského a sociálního zázemí.

Světlá výška 4,8 ,m nosnost podlah 5 t/m2 hlídaný areál, rampa, manipulační plocha, vytápění plynové "ROBUR" samostatné měřiče energií.

Neplatíte provizi za zprostředkování. U inzerátu jsou použity ilustrativní fotografie.
Bližší informace a prohlídku u zástupce realitní společnosti. 

Máte zájem o bližší informace?

4775

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?