Pronájem skladu, 230m2 - Brno - Královo Pole

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
230 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Křižíkova
Brno 61200
Česko

Městská část
Brno-Královo Pole
Okres
Brno-město
Cena
23000 Kč
za měsíc

Začínáte podnikat a hledáte sklad s vybavenými regály v centru Brna?

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu skladové prostory umístěné v nově zrekonstruované budově areálu Královopolská, Brno-Královo Pole, ul.Křižíkova. Strategická poloha areálu v blízkosti městkého okruhu, hlavního tahu na Svitavy i napojení na dálnici, tak nabízí skvělou dopravní obslužnost.

Výhodou nabízeného skladu o výměře 230 m2 je kompletní vybavení dřevěnými regály, s výškou stropu tři metry.
Prostory jsou umístěné ve třetím patře budovy , manipulaci se zbožím však usnadňuje nákladní výtah a pro personál potom osobní výtah se schodištěm.
Příjezd autodopravy přímo k nákladnímu výtahu.

Ke skladu se nabízí i sdílené sociální zařízení v patře.
Po dohodě možnost pronájmu i dvou kanceláří v této budově.

Pronájem skladu je ihned k dispozici.
Měsíční nájemné 23 000 Kč + spotřebované energie.

Skladové prostory vhodné pro skladovaní lehčích výrobků např. textilních, kancelářských, pro domácnost či eshop.

Pro více informací či prohlídku, kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4126

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?