Pronájem skladového prostoru 1028 m2, obec Holubice, okres Vyškov

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
1028 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Holubice 683 51
Česko

Okres
Vyškov
Cena
30000 Kč
za měsíc

Hledáte pronájem velkorysých skladových prostor v dosahu D1?
Pak právě pro vás mám nabídku v obci Holubice , okres Vyškov.

Nabízíme pronájem nezateplených skladových prostor nacházejících se v uzavřeném areálu s dopravní dostupností na D1, Slavkov, Kyjov a Bučovice. Jedná se o halu, která je přístupná pro nákladní auta i kamiony.
Vhodné pro skladování či drobnou výrobu.
Součástí nájmu je hala 80x10,5m, kancelář 16 m2, sociální zázemí 7,5m2, sklad 12,6x4m.
Možnost nepřetržitého přístupu do areálu s možností využívání zpevněných venkovních prostor u objektu.
Celková plocha haly 1028 m2.
Jedná so o bývalí prostor sloužící jako výkrmna kuřat, veškeré komponenty viz. foto budou odstraněny.

Měsíční nájem 30.000,- Kč plus DPH, záloha na služby 10.000,-Kč. Kauce 30.000,- Kč .
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, ráda Vám zajistím prohlídku nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

7973

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.