Pronájem skladovacích prostor, 350 m2 - Ratíškovice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
350 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Ratíškovice 696 02
Česko

Okres
Hodonín
Cena
17000 Kč
za měsíc

Hledáte atraktivní komerční prostory k Vašemu podnikání? Exkluzivně vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu samostatně stojící, částečně podsklepený objekt bývalé restaurace nacházející se v obci Ratíškovice, okr. Hodonín. Celková výměra pozemku činí 699 m2, samotný objekt má zastavěnou plochu přibližně 350 m2.
Prostory lze využít jako sklad, drobnou výrobnu, obchodní prostory či kanceláře. Objekt má 2 vchody - hlavní z ulice a boční přes uzamykatelnou bránu, kde se nachází uzavřený dvorek. Výhodou je dostatečný počet parkovacích míst hned u budovy. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel. Dispozice vnitřních prostor lze po domluvě s majitelem měnit dle Vašich požadavků.
Výborná strategická poloha v širším centru obce. Ratíškovice se nachází pouhých 8 km od Hodonína a jedná se o obec s kompletní občanskou vybaveností. Pokud hledáte komerční prostory k Vašemu podnikání, představuje tento objekt ideální řešení právě pro Vás. Energetický štítek nebyl dodán - třída G.

Měsíční nájem činí 17.000,- Kč + DPH. V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy na energie.

Pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

8343

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.